5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wirusowe | Najbogatszy pies świata sprzedaje swój dom w Miami za 32 miliony dolarów | Historie | nnda nnni | z boku

Wielu o tym marzy. co byś zrobił? Dziedziczenie to dość skomplikowany temat, zwłaszcza gdy jest na nich wielu krewnych. Ale co się dzieje, gdy osoba, która ma kilka milionów w banku, traci życie, nie ma potomstwa i zostawia mu swoją fortunę? Można by się spodziewać, że to miejsce zajmą przyjaciele. Tak było w przypadku hrabiny Carlotty Liebenstein, a jej pies był jej najlepszym przyjacielem.

Ten arystokrata zmarł w 1992 roku i zostawił 500 milionów dolarów spadku Guntherowi III, pierwszemu milionerowi z psiej rodziny, który z kolei przekazał go temu, co jest teraz jego wnukiem Guntherem VI. Z całego dziedzictwa, jakie obecnie posiada owczarek niemiecki Chciał wystawić swoją rezydencję na sprzedaż Z Miami około 32 milionów dolarów. Dom, w którym w latach dziewięćdziesiątych mieszkała słynna piosenkarka Madonna.

Rezydencja została zbudowana w latach dwudziestych XX wieku przez spadkobiercę rodziny Deeringów z Miami w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej w dzielnicy Brickell. Chociaż według magazynu I Piosenkarka Madonna kupiła wtedy dom za 7,5 miliona dolarów, przez lata podwoił swoją wartość i stał się częścią dziedzictwa Gunthera w 2000 roku.

Najbogatszy pies na świecie sprzedaje swoją rezydencję w Miami za 32 miliony dolarów. (Zdjęcie: EFE)

Dom ma nabrzeże o długości 30,5 metra, z prywatnym molo, ogrodami, basenem w stylu śródziemnomorskim, o łącznej powierzchni Około 4800 metrów kwadratowych, z czego około 782 jest zbudowanych z dziewięcioma sypialniami i wieloma łazienkami. Bez wątpienia nieruchomość pełna luksusów.

Menedżerowie fortuny Gunthera VI szukają jego bezpieczeństwa

Owczarek niemiecki Gunther VI przez większość roku mieszka w Toskanii we Włoszech, ale Posiada właściwości na całym świecie I choć nie wiadomo jeszcze, czy spadkobierca i właściciele fortuny kupią jakąkolwiek inną nieruchomość w Miami, teraz będą musieli pozostać w Europie.

Wiadomość, że słynna posiadłość szybko się sprzedaje objechał cały świat, nie tylko ze względu na historię domu, ale także ze względu na jego czworonożnego spadkobiercę.

READ  Nauczycielka w Stanach Zjednoczonych zdejmuje maski na twarzach w środku lekcji i zaraża swoich uczniów - El Financiero