29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wirusowe | Joel Mistocles, młody Brazylijczyk, który od śpiewania w autobusach przeszedł do ukończenia medycyny | Brazylia | Historie | nnda nnni | z boku

Czy podążasz za tym? ten Tak, to się spełniło i to sprawi, że przemyślisz to, czego chcesz. Dobrze o tym wie Joel Mestocles, 33-latek z miasta São Bernardo. , któremu wcale nie było łatwo ukończyć medycynę, śpiewał nawet w autobusach, aby zdobyć pieniądze na edukację. To jest twoja kopia co się stało? w mediach społecznościowych.

Studiowanie dyplomu jest czymś, co wymaga czasu i wysiłku, ale jest trudniejsze, jeśli musisz również utrzymać rodzinę i brakuje środków na opłacenie czesnego. Na szczęście Joel i Wykorzystał swój talent muzycznyZ gitarą śpiewał w miejskich autobusach, żeby zarobić pieniądze i tym samym zarobić na siebie, swoją żonę i dzieci.

„Zawsze marzyłem o byciu lekarzem i walczyłem o to marzenie instrumentem, który mam, czyli muzyką. Nigdy nie było łatwo. Moja żona i ja zawsze mieliśmy problemyMusieliśmy opiekować się naszym synem, ale się nie poddałem.”Obecnie jest absolwentem medycyny . Joel postanowił utrzymać to hobby na studiach, choć może wydawać się to wyczerpujące, ale było warto.

„Kiedy w końcu zająłem się medycyną, śpiewałem już w autobusach. Sprzedawałem więc w autobusach swoje płyty CD, rzeczy, które czasem nosiłem, kabel, ładowarkę, film z telefonu komórkowego, ponieważ Kiedy mamy marzenie, walczymy z tym, co mamyLekarz wyjaśnił wspomnianym mediom.

Marzenie się spełniło w Dzień Doktora

Przypadkowo 18 października obchodzono w Brazylii Dzień Doktora i tego samego dnia Joel spełnił swoje marzenie o ukończeniu studiów. To była jedna z najbardziej chwalonych rzeczy I gratulacje za wszystko, co zrobiłeś, aby osiągnąć swój cel. Osiągnięcie tego wymagało siedmiu lat studiów i wyrzeczeń. Joel śpiewał również w szpitalach podczas stażu medycznego, co rozpoznali jego koledzy.

Joel Mystocles z żoną i dziećmi. (Zdjęcie: Facebook | Joel Mystocles)

Polecany film

Alexa Bueno, wojskowy YouTuber, który zyskuje zwolenników w Meksyku
Alexa Bueno, żołnierz, który został YouTuberem i obserwatorami w Meksyku null
READ  8 października 2021 r. Wyniki loterii krajowej: 2700 Super losowanie, zwycięskie liczby i wszystkie nagrody