29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wirusowe | Historia hiszpańskiego elektryka, który wybudził się ze śpiączki 35 lat po swoim upadku | Manel Montegodo | Historie | nnda nnni | z boku

Życie w latach 70. bardzo różniło się od dzisiejszego: nie było internetu, sieci społecznościowych, nie smartfony, nie wspominając o platformach dla Streaming seriali lub filmów, takich jak Netflix, wśród wielu innych aspektów, które całkowicie zmieniły nasze życie. Gdyby ktoś po siedemdziesiątce mógł podróżować w przyszłość i zobaczyć, jak zmienił się nasz dzień w dzień dzisiejszy, byłby bardziej niż zdumiony.

Jeśli nie, zapytaj Manela Montegodo, człowieka z La Coruna, który twierdzi, że miał wypadek w 1979 roku, kiedy miał 22 lata, i Ze śpiączki obudził się dopiero w 2014 roku., mający 58 lat. W wieku 21 lat Manel wyszkolił się na elektryka morskiego i zdecydował się na emigrację do Niemiec. Stamtąd udał się na statek handlowy do Iraku, aby pracować jako elektryk. Tragedia zmieniła jednak jego życie.

W swoje dwudzieste drugie urodziny, kiedy naprawiał projektor na drabinie na niemieckim statku handlowym, Spadł z wysokości sześciu metrówUderz go mocno w głowę. Montegodo mówi, że jego życie stało się czarne, był w śpiączce i był nieprzytomny przez ponad trzy dekady.

Według jego relacji, w ciągu pierwszych czterech miesięcy od wypadku, Manel był hospitalizowany w Iraku, potem spędził półtora roku w Szpitalu Modelo w A Coruña, a potem bez większej nadziei, Postanawiają odesłać go do domu. Tylko jego dziewczyna Kunchi miała złudzenie, że pewnego dnia się obudzi i dzięki karierze pielęgniarki była w stanie opiekować się nim przez 35 lat.

Cud przebudzenia po 35 latach

Cud wydarzył się 15 października 2014 roku, kiedy obudził się po 35 latach i choć radość rodziny i przyjaciół była dla niego ogromna, to był to kompletny szok: Manel obudził się ze śpiączki, myśląc, że ma 22 lata Nadal pracował jako elektryk w Iraku i stwierdził, że w rzeczywistości ma 58 lat i większość życia spędził w śpiączce w szpitalnym łóżku.

READ  Halloween 2021: Kiedy i dlaczego obchodzony jest ten dzień w Meksyku i na całym świecie | CDMX | MX | Meksyk

„Moje pierwsze wrażenie było takie, że wypadek wydarzył się dzień wcześniej i że byłem w szpitalu, ale w Iraku myślałem, że to dzień po wypadku”mówi Manel. W chwili wypadku Koegzystencja była skomplikowana Aby Konchi mógł się nim zaopiekować, musi istnieć umowa małżeńska.

„Dla mnie była moją dziewczyną, nie wiem, czy naprawdę była moją żoną. Gdy tylko zobaczyłem jej twarz, rozpoznałem ją. To, co mi w ogóle nie pasowało, to włosy, ponieważ Miałam dużo siwych włosówWspomina, ale wtedy nie był w stanie wyrazić się słowami i musiał przejść proces rehabilitacji.

Musiał dostosować się do swojego nowego życia

Manel musiał nauczyć się wszystkiego od nowa, od chodzenia po jedzenie, ale stopniowo dostosowywał się do swojego nowego życia: „Do mojego fizycznego powrotu do zdrowia, który był bardzo trudny, musimy dodać, że odbyłem nagłą podróż w przyszłość. Nie wiedziałem, czym jest internetNigdy w życiu nie korzystałem z komputera., ujawnił.