28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WinRAR odkrył, że użytkownik zapłacił za jego oprogramowanie po wypróbowaniu go za darmo, i taka była reakcja firmy, gdy dowiedziała się

WinRAR odkrył, że użytkownik zapłacił za jego oprogramowanie po wypróbowaniu go za darmo, i taka była reakcja firmy, gdy dowiedziała się

WinRAR od lat jest jednym z ulubionych programów do dekompresji plików i zawsze prezentowany był w formie shareware, czyli mimo że jest płatny to ma Najpierw bezpłatny okres próbny.

Jednak w praktyce wygląda to zupełnie inaczej, ponieważ użytkownicy mogą spędzić swoje życie bez konieczności płacenia ani jednego pesoponieważ WinRAR nigdy nie zmusza użytkownika do płacenia.

Po tym, jak Microsoft ogłosił, że Windows 11 będzie miał oficjalne wsparcie dla natywnego otwierania plików ZIP, RAR lub TAR.GZ, co W zasadzie zastąpi WinRARChociaż, jak informowali wówczas użytkownicy, niektórzy zdecydowali się zapłacić za oprogramowanie.

Świętuj zakup programu

Jednym z nich był Luca D’Amico, włoski deweloper, który zdecydował się na zakup 1 czerwca, Poinformował o tym na swoim koncie na Twitterze Że jego czas korzystania z testów WinRAR dobiegł końca, co na to wskazuje Faktura na 25,57 € (około 470 peso).

Ta czynność została podjęta bardzo emocjonalnie przez WinRAR, który zareagował przezabawnie i opisał to jako „Pełnoprawny członek rodziny„.

Wielu internautów pochwaliło gest firmy, choć inni uznali to za rzecz oczywistą koszty To było dużo jak na program tego typuz pewnymi sugerowanymi modyfikacjami w obu Interfejs i funkcjonalność aby stał się bardziej popularny.

Pamiętajmy, że nie jest to pierwsza publikacja konta WinRAR Kilka humorystycznych wiadomości. Właśnie wtedy, gdy ujawniono decyzję o integracji wsparcia z Windows 11, rozpowszechnili mem „”To jest dobre„.

Działania takie jak te podjęte przez D’Amico i firmy, które licencjonowały WinRAR, powodują, że firma ma uznaniowy obrót Od 15 do 25 milionów dolarów rodzajowy, więc nie jest zaskakujące, że program pozostaje obsługiwany przez kilka lat pomimo nowych funkcji systemu Windows 11.

READ  Tak według sztucznej inteligencji wyglądałby Izaak Newton w prawdziwym życiu

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx