29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wieloryb wyrzuca swój stablecoin UST z Terra, a LUNA spada o 20% w ciągu jednego dnia. Czy istnieje ryzyko sprzedaży wzroku?

Grunt (księżyc) znacznie po tym, jak oryginalny stablecoin TerraUSD (UST) ucierpiał atak jedzenia.

LUNA/USD spadła o 20% między 7 a 8 maja, Osiągnął 61 USD, najgorszy poziom od trzech miesięcyPo tym, jak wieloryb zrzucił 285 milionów dolarów w dużych ilościach ze zbiorników lądowych. W wyniku tej sprzedaży Podziemia skarbowe na krótko straciły powiązanie walutowe z dolarem amerykańskim, spadając do 0,98 $.

Wykres ceny dziennej w USA. Źródło: TradingView

LUNA المفرط Nadmierny wyświetlacz

LUNA działa jako zabezpieczenie, aby utrzymać czołgi powiązane z dolaremwedług Elastyczna polityka gotówkowa Terra. Więc, Gdy wartość zbiorników podłogowych przekracza 1 USD, protokół Terra zachęca użytkowników do spalania LUNA i tworzenia zbiorników podłogowych. inna droga, Gdy cena zbiorników podłogowych spadnie poniżej 1 USD, protokół nagradza użytkowników za spalenie zbiorników podłogowych i przyrządu LUNA.

Więc, W miarę zmniejszania się ilości zbiorników naziemnych kalibracja LUNA powinna się zmniejszyć. W ten sam sposób, Wraz ze wzrostem szerokości szafek podłogowych rośnie ocena LunyI wskazując na Will Cummins, badacz ścieżek.

Poniższy wykres przedstawia trend spadkowy dziennej podaży ze zbiorników lądowych, który zbiega się ze względnym wzrostem dziennej podaży z LUNA. 8 maja rynek zbiorników podłogowych skurczył się po raz pierwszy od dwóch miesięcy, spadając o minus 28,1 mln. W tym samym czasie podaż LUNY wzrosła o ponad 436,75 mln powyżej zera.

Dzienna zmienność podaży LUNA i UST. Źródło: SmartStake.io

Nadmierna dzienna podaż w stosunku do niższego lub stabilnego popytu rynkowego mogła obniżyć cenę LUNY..

Więcej strat dla Terra w przyszłości?

Ciągły spadek ceny Terra doprowadził do: LUNA ponownie przetestuje spotkanie ze wsparciem Na który składa się 50-dniowa EMA (50-dniowa EMA; czerwona fala) w pobliżu 56 USD i wielomiesięczna linia trendu wzrostowego.

Co ciekawe, linia trendu wzrostowego kształtuje się wysoki wzór klina W połączeniu z inną górną linią trendu wzrostowego. Rosnące kliny są konfiguracjami niedźwiedziego odwrócenia, więc ich pojawienie się na cotygodniowym wykresie Terra sugeruje, że możliwe są dalsze spadki..

READ  Coinbase umożliwia wypłatę środków i będzie przez ograniczony czas bezpłatny
Wykres tygodniowy LUNA/USD z rosnącym klinem. Źródło: TradingView

Z reguły analizy technicznej Przełamanie rosnącego klina powoduje spadek ceny o maksymalną odległość między górną i dolną linią trendu struktury.

a) tak, Jeśli LUNA wybije się poniżej klina z konfluencji obecnego wsparcia, czemu towarzyszyć będzie wzrost wolumenu, jej cenie będzie grozić spadek do około 22,50 USD.ponad 60% poniżej aktualnej ceny.

Chociaż to, Odbicie od zbiegu wsparcia spowodowałoby, że LUNA poszybowałaby w kierunku górnej linii trendu, powyżej 130 USD, nowego rekordu wszech czasów..

Wyjaśnienie: Informacje i/lub opinie wyrażone w tym artykule niekoniecznie reprezentują poglądy lub linię redakcyjną Cointelegraph. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie powinny być traktowane jako porada finansowa lub rekomendacja inwestycyjna. Wszystkie ruchy inwestycyjne i handlowe wiążą się z ryzykiem i każdy jest odpowiedzialny za przeprowadzenie niezbędnych badań przed podjęciem decyzji inwestycyjnej.

Czytaj:

Inwestowanie w aktywa kryptograficzne nie jest regulowane. Może nie być odpowiedni dla inwestorów indywidualnych, a cała zainwestowana kwota może zostać utracona. Oferowane usługi lub produkty nie są ukierunkowane i nie mają do nich dostępu inwestorzy w Hiszpanii.