1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Więcej zostanie powiedziane o napastniku, którego opuścił, niż o trzech, które wybierze

Trener trio zaznaczył, że zajmie tylko trzy czołowe pozycje do Kataru i wie, że kontrowersje wywoła taran, którego nie bierze pod uwagę w końcowej liście.

Los Angeles – trener drużyny Reprezentacja MeksykuA Gerardo „Tata” Martinoujawnił, że będzie tylko nosił Katar 2022 Trzech z czterech napastników, których zaprosił na wrześniową randkę FIFA, więc wie, że jego ostateczna decyzja zostanie mocno skrytykowana.

„To, co się dzieje, to fakt, że dzisiaj mamy nierówność możliwości, ponieważ są dwie grywalne osoby i dwie osoby niezdolne. Zawsze mówiłem, że numerem dziewiątym jest Raul (Jiménez), ma kontuzję, która nie pozwala mu kontynuować, co Cieszy mnie to, że nie mamy kłopotów z powodu braku, ale musimy zdefiniować sytuację wśród czwórki Jest jasne, że ta czwórka nie pójdzie, tym więcej podają powodów do złożoności sytuacji, dobrze to widzi. być dyskusją, która jest pomijana, jak to zawsze bywa, zamiast trzech, które się kończą, porozmawiamy o tym, które zostało pominięte” – skomentował „Tata MartinoTrener Reprezentacja Meksyku.

W walce o trzy pola w centrum ataku Raul JimenezA Rogelio Funes MoreyA Henry Martin s Santiago JimenezPominął już takich graczy jak Javier „Chicharito” Hernández, najlepszy strzelec wszech czasów w El Tri, którego nigdy wcześniej nie brano pod uwagę. „Tata Martino.

Z czterech wybranych baranów, Raul Jimenez s Rogelio Funes Morey zakażonych, więc będzie to zależało od rozwoju ich fizycznych dolegliwości tak, aby znalazły się na końcowej liście Katar 2022. w przypadku, gdy Henry Martin s Santiago JimenezW reprezentacji Meksyku zawsze pełnił rolę zmiennika, choć w ostatnich tygodniach był najbardziej znany i oczekuje się, że wystartuje w meczach wstępnych z Kolumbią i Peru.

„Postaramy się wyselekcjonować 26 zawodników, którzy są najbliżej idei piłki nożnej, którzy mogą udzielić nam odpowiedzi w ciągu Mistrzostwa Świata„”” skomentował argentyński strateg na konferencji prasowej.

„Tata Martino doprowadzi tylko do Katar Trzech z czterech napastników, których zaprosił do udziału w aktualnej historii FIFA.