18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: Yordi Rosado całuje Dwayne’a „La Roca” Johnson podczas wywiadu

Wideo: Yordi Rosado całuje Dwayne’a „La Roca” Johnson podczas wywiadu

Gdyby to było na pokazie z zeszłego tygodnia yorda rosadoJego fani byli pod wrażeniem jakości wywiadu, jakiego udzielił komikowi.przyssawkaW tę niedzielę zostawiłem mu oczy po tym, jak padł na twarz przed jednym z najsłynniejszych artystów na całym świecie: Dwayne Johnson „Skała”. Doskonale mówił po angielsku (choć był mocno krytykowany), obaj odbyli ciekawą rozmowę i poruszyli kilka tematów, w tym przypadku nie aż tak bardzo by się podobało, bo dał mu tylko 30 minut swojego cennego czasu.

Kierowca potwierdził, że jest wielkim fanem byłego wojownika w WWE Pytali o nią z różnych etapów jego życia, co internauci interpretowali jako próbę miłości „spraw, żeby płakał”, bo już się wyrafinował, jeśli chodzi o uwrażliwienie swoich gości i skłonienie ich do łez. W tym przypadku aktor wspomniał o sytuacji, w której on i jego rodzina zostali eksmitowani za to, że nie byli w stanie zapłacić czynszu, co dało mu odwagę, by iść naprzód i nie przechodzić przez to doświadczenie ponownie.

Również nalegaj yorda rosado Spróbuj dotknąć innych strun serca Dwayne Johnson „Skała” Po tym, jak pokazano mu zdjęcie, gdy sławny miał jedenaście lat. Chociaż jego pierwsza reakcja była zaskakująca, później powiedział, że teraz potrzebują „stanika”, ponieważ miał lekką nadwagę. Zapewnił jednak internautów, że od tego momentu wyobrażał sobie siebie jako bohatera, ponieważ nosił pasek. zapasy.

W ten sam sposób podarował mu zdjęcie swoich córek Jaśmina s TianaKim są miłość jego życia. Wśród nich obiecał, że zawsze będzie o nie dbał i chronił własnymi rękami. W ten sam sposób zapewnił, że będzie ich kochał przez całe życie, nawet „tam chodząc wśród chmur”.

Yordi nie może tego znieść i prosi Dwayne’a „The Rock” Johnsona o pocałunek

bycie zajętą ​​osobą Dwayne Johnson „Skała” Spędził 30 minut swojego czasu, aby yorda rosado na wywiad. Chociaż dla wielu był to bardzo krótki czas, prawda była taka, że ​​był duży. W tym przypadku kierowca nie mógł znieść pełnego podziwu dla swojej pracy przed i za kamerami, ponieważ jest osobą miłą, spokojną i opiekuńczą.

READ  Jedyna córka Antonio Banderasa, Stella Banderas, wyjawia swój sekret, by wyglądać jak wieczna nastolatka
Yordi Rosado i Dwayne Johnson śmiali się „La Roca” po pocałunku w policzek (Zdjęcie: zrzut ekranu)

„Dziękuję bardzo za cały twój czas. Lubię cię, ale teraz masz również nowego przyjaciela w Meksyku, bardzo ci dziękuję” powiedział Jordi Rosado do zawodnika, a po mocnym uścisku dłoni i uścisku Gigant dał szczery pocałunek w policzek do mnie: „Bracie, doceniam to.” Naprawdę. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Jednak były starszy brat wydawał się być bardzo podekscytowany i powiedział: „Pozwól, że cię też pocałuję” i pobiegł do niego, gdy był nastolatkiem.

Nie będąc w stanie wypowiedzieć ani słowa, Dwayne „The Rock” Johnson nie mógł powstrzymać się od powiedzenia „Dziękuję” i oboje wybuchnęli śmiechem w dziwnym momencie. „Przed nami” powiedział aktor promujący „Czarnego Adama”, który jest jednym z najważniejszych w jego karierze.

Czytaj:

Zdjęcie: Z plaży Annette Michele wspomina swoją młodość w białym bikini

Wideo: Paul Villafuerte z Paras Praderas zdobył pierwsze miejsce w kulturystyce

Przyjaciółka z Klanu Santa Fe, Maya Nazur, pokazuje wszystkie swoje kształty w dopasowanej białej sukience