3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wideo |  Valentín Elizalde miał pomysł, że nie żyje, tak powiedział jednemu ze swoich braci i pozostawił go w szoku

wideo | Valentín Elizalde miał pomysł, że nie żyje, tak powiedział jednemu ze swoich braci i pozostawił go w szoku

Valentin Elizalde Valencia znany jako Walenty Elizald Również „Złoty Kogut”, był znanym regionalnym meksykańskim piosenkarzem, który stracił życie podczas zbrojnego ataku w Reynosa, Tamaulipas 25 listopada 2006 roku. Chociaż minęło 16 lat, jego fani pamiętają o nim, słuchając jego piosenek, a jego bliscy nie zapominają To. być człowiekiem

On jest Franciszek ElizaldBrat zmarłego, który opowiada o pozostawionej mu muzycznie spuściźnie i wszystkim, czego nauczył się od swojego krewnego. W wywiadzie piosenkarz ujawnił również coś związanego i mało kto wie, co powiedział, że Valentine miał przeczucie, że coś się wydarzy w jego życiu i że powiedział, że umrze młodo i tak się stało, ponieważ miał zaledwie 27 lat lat, kiedy zmarł.

Tłumacząc piosenki takie jak „I love you like this”, „Lobo localado”, „Mi amante” i „Vete ya”, aby wymienić niektóre z najpopularniejszych utworów w swojej karierze, rok temu powiedział Francisco podczas podróży z Sinaloa do Sonora że coś się wydarzy w jego życiu i że jest pewny zbliżającej się śmierci.

„Wiesz, kim jest Paco”, skomentował Francisco, „Czuję krótkie kroki, czaszkę za nami”.

Jest młodszym bratem Valentine’a. IG/gallo_elizalde

Młodszy brat Walentynki Zapytał go o złą wróżbę, ale gwiazda grupy nie potrafiła mu dokładnie wytłumaczyć, dlaczego to powiedział i że w tym momencie zapewnił go, że jeśli odejdzie (zginie), Franciszek też to zrobi, bo związek był między nimi od zawsze. Była tak mała, że ​​była tak duża i ważna.

Wokalista dodał też, że przed wyjazdem, gdy „El Chico” miał 18 lat, członek grupy podarował mu medalion przedstawiający koguta, z którym był utożsamiany, ale nie był to tylko dodatek, bo miał wygrawerowaną frazę: „Razem jak zwykle”.

legenda

Dzień przed radykalną zmianą trajektorii rodziny Elizalde, „chłopiec” Poprosił go, aby towarzyszył mu do Reynosy, a „El Vale” się zgodził, ale nigdy nie dotarł do miejsca, w którym umówili się na spotkanie. „Zadzwoniłem przez radio i powiedział mi, że poszedł do biura, ale dobrze mi się przyjrzał i że lepiej będzie go odebrać na lotnisku, kiedy wróci” – opisał.

READ  Dziewczyna Juana Pablo Mediny jedzie na wakacje i zdradza swoje dni po tym, jak stracił nogę

Teraz Francisco, Joel i „El Flaco” Kontynuują dziedzictwo swojego ojca, Everardo „Lalo” Elizalde i Valentína, śpiewając ludziom z pasją, którą robili, a także dzieląc się pieśniami muzyki Grupera, co jest doceniane przez wyznawców dynastii, odkąd skandowali „Lung Full”.

Czytaj

Valentín Elizalde: To tutaj „El Gallo de Oro” dał swój ostatni koncert 16 lat temu.