5 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wideo |  Tak Mia Rubin śpiewa piosenkę Alicii Villarreal.  Czy naprawdę jest księżniczką zespołu?

wideo | Tak Mia Rubin śpiewa piosenkę Alicii Villarreal. Czy naprawdę jest księżniczką zespołu?

wyścig Mia Rubin, córka Erica Rubina i Andrei Legarreta, rozpoczęło się w pełni, a młoda kobieta nie szczędzi wysiłków, by na scenie pokazać swoje umiejętności i talent wokalny. Stało się to jasne w ostatni weekend, kiedy pojawił się na impreza z maszynami cumbia, Produkcja, którą kierował jego ojciec, w której uczestniczyło wielu meksykańskich artystów.

w tym znaczeniu, Mia stanęła na scenie w czerwonej sukience w kierunku przezroczystościWywołało to ogromne poruszenie wśród obecnych. Za tymi szczegółami dziewczyna była wesoła i gotowa cały czas czarować swoim głosem. Mając przed sobą to wyzwanie, wybrała dwie piosenki, które stały się hitami w głosach innych piosenkarzy, z których jedną była La Güerita Consentida in Regional Mexican Music: Alicja Villarreal.

Mia Rubin śpiewa piosenkę z Límite

Dekada lat 90. pozostawiła niezatarte wspomnienie regionalnej muzyki meksykańskiej prowadzonej przez kobiecy głos i taka była jej obecność Ograniczony zakres. To Rajd z Alicią Villarreal Jako talent wokalny pozostawił sporo piosenek, które osiągnęły pierwsze miejsce, takie jak: „uczucia”, „Jestem bez twojej miłości” lub „Ty korzystasz”, To ostatnie Mia Rubin zdecydowała się zinterpretować przed publicznością DC.

Dzięki tanecznym krokom, rytmowi i dużej obecności na scenie Mia zwróciła na siebie uwagę, przypominając sobie swoją grupera. Pomiędzy oklaskami i refrenem tej rocznicowej piosenki Mia wyjaśnia, że ​​chociaż nie urodziła się, gdy ta piosenka była hitem, potrafi ją interpretować z pasją i szacunkiem.

Zaśpiewał też coś Natalii Lafourcade

W ostatnich latach pojawił się inny temat, który podbił serca milionów ludzi „To nigdy nie wystarcza”ta piosenka gdzie Natalii Lafourcade Miał luksus opuszczenia swojej strefy komfortu i przyłączenia się Niebieskie anioły I wraz z nimi zinterpretował ten sukces, który dał im tyle radości, tak, odświeżającą wersją, która zachwyciła nowych, młodszych fanów.

READ  Dowiedz się, jak zrobić pyszne ciasto bananowe z kawą bez piekarnika! Dzięki temu prostemu przepisowi

To był fenomen Mia Rubin wznowiła występ na Plaza de Toros w Meksyku złożyć ofertę ww okrągła maszyna cumbia, Pozostawiając to wspomnienie dwóch odpowiednich dla niej piosenek i odzwierciedlających wątpliwość: czy to możliwe Mia Rubin Czy zostaniesz Klapsową Księżniczką?

Czytaj

Daleko od Andrei Legarety, Eric Rubin chwali się swoimi luksusowymi wakacjami i romantycznymi kolacjami?