5 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wideo. Pasażerowie w samolocie kłócą się i jeden z nich uderza pilota

Brytyjski pasażer potrącił pilota, który wywołał bójkę po przybyciu samolotu na Kretę. Grecjapod koniec podróży z Londynu Gatwick.

Daily Mirror poinformował, że pilot był: próbuję się uspokoić Mężczyzna, któremu powiedziano, że policja go zabierze z jego powodu Złe zachowanie na pokładziekiedy został ranny we wtorek wieczorem.

Po tym, jak pracownik linii lotniczej próbował uspokoić mężczyznę, on i jego przyjaciele zaatakowali go.

Niektórzy pasażerowie uciekli tylnym wyjściem, ale potem musieli czekać dwie godziny na ochronę podczas składania zeznań na policji.

Słońce wspomniało, że mężczyźni, którzy… spowodować problem Oboje mają 30 lat i pochodzą z Bermondsey w południowym Londynie. Wideoklip pokazuje moment, w którym dwaj mężczyźni zaatakowali pilota, podczas gdy inni pasażerowie, w tym dzieci, krzyczeli ze strachu.

„To był kompletny bałagan” – powiedział 37-latek The Sun. Inny świadek twierdził, że mężczyźni przeszkadzali wszystkim na pokładzie i że… chwalić się piciem Od 10 rano przed rozpoczęciem palenia na pokładzie.

Przeczytaj także: z filmu! Niedoświadczony pasażer ląduje małym samolotem na Florydzie

Rzecznik Wizz Air podobno powiedział: „Podczas lotu Wizz Air W95741 z Gatwick – Chania jeden pasażer zbłądził.

Personel pokładowy poradził sobie z sytuacją zgodnie z przeszkoleniem i zgłosił incydent odpowiednim władzom, które: Po przyjeździe aresztowali pasażera.

„Niestety oznaczało to, że lot W95742 z Chania-Gatwick musiał zostać przełożony i odleciał o 16:10 czasu lokalnego.

„Wizz Air szczerze przeprasza za wszelkie spowodowane niedogodności, ale bezpieczeństwo pasażerów i członków załogi to priorytet numer jeden”.

READ  Rosja jest pod silną presją, by zbombardować Krym | świat | Dr..

Użytkownik Alice Minter napisał na Twitterze: „Wydaje mi się, że to dlatego nasz lot (5 minut przed wejściem na pokład) był spóźniony o 12 godzin… więc zostaliśmy zablokowani na lotnisku przez ochronę bez żadnych wyjaśnień?”

Tak, walka to nie twoja wina, jednak gdy sms-y (…) kiedy mieliśmy wejść na pokład samolotu bez żadnego wyjaśnienia, nikt z firmy nie odezwał się do nas (…)”.

Przeczytaj także: Brak śladów ocalałych po katastrofie lotniczej w Chinach

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać bezpośrednio w wiadomości e-mail nasze biuletyny o dzisiejszych wiadomościach, opiniach, Katarze 2022 i wielu innych opcjach.

var / akmar