3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wideo |  Jest kasjerką w Oxxo, która robi wrażenie, ujawniając, co robi potajemnie w łazience

wideo | Jest kasjerką w Oxxo, która robi wrażenie, ujawniając, co robi potajemnie w łazience

a kasjer oxxo Z ZacatecasOprócz podniesienia temperatury w każdym przesłanym przez nią wideo TIK Tokwyjaśniając, dlaczego czasami nikt nie przychodzi do kasy i dlaczego jest tak popularna, ponieważ było to pytanie, które zadawali sobie wszyscy Meksykanie, którzy ustawili się w kolejce do tego małego sklepu, gdy czekali.

Podobnie sława tej młodej damy wzrosła jak piana z powodu wielu użytkowników tego chińska sieć społecznościowa, Komentują, że nikt nie dbał o nich tak dobrze jak oni; Zawsze jest w dobrym humorze i ma coś nowego do powiedzenia.

„La Culombiana” ma ponad 20 000 obserwujących na TikTok. Zdjęcie: Laculombiana

Nancy Caldera, lepiej znana jako „La Colombiana”, pracuje w sklepie ogólnospożywczym sieci Fomento Económico Mexicano SAB de CV (FEMSA), która zasłynęła z popularnych filmów w godzinach pracy, zarażających radością i pokazujących fragment jej codziennego życia. W placówce zlokalizowanej gdzieś w stolicy Zacatecas.

Rozwiąż zagadkę Oxxo

Poprzez jego profil TikTok na @kolumbijskiTeraz influencer odpowiedział na pytanie, które zadawało wielu użytkowników: „Dlaczego nikt nie odbiera w Oxxo?”

W klipie wideo młoda kobieta ujawniła tę tajemnicę, wykonując kilka czynności, które wymagają czasu, aby wyjść z łazienki, tańczyć podczas chwytania towarów w magazynie lub zamiatać obiekt w rytm „Before Dying on Simplicity”. Towers de Durango, daje z siebie wszystko i pokazuje, że wie, jak poruszać biodrami podczas pracy.

La Culombiana rozprzestrzenia się na TikTok Zdjęcie: Prywatne

„Teraz wszystko rozumiem”, „Już wiemy, dlaczego muzyka jest najgłośniejsza w piwnicy”, „To takie zabawne, ciesz się swoją pracą” to tylko niektóre z komentarzy użytkowników w polu komentarza, nie przeszkadzając młodej damie za kasą zarejestruj się, aby cieszyć się podczas obsługi klienta.

„Kolumbijczycy” On nie jest jedyny kasjer oxxo który figurował w łańcuchu, na którym został założony Nowy Lewponieważ ponad tuzin tych pracujących kobiet stało się wirusowych ze względu na swoje piękno lub śmiałe tańce na popularny temat.

READ  Putin: „Dziś zapadnie decyzja o uznaniu Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej”

Czytaj

Oxxo Girl Judith Sanchez i jej cztery urocze i imponujące stroje

Przed lustrem Oxxo Cashier prezentuje idealną sukienkę sezonu

Kasjer Oxxo: 3-częściowe bikini, które ukoronowało najsłodsze