5 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wideo. Dzieci spadają z wysokości 10 metrów po rozbiciu się zjeżdżalni w Indonezji

W ostatnich dniach doszło do wypadku w parku wodnym Surabaya w Indonezjawywołał panikę po upadku i upuścił wiele dzieci, które były w atrakcji.

Według Antona Elferino Trisanto, szefa policji w porcie Tanjung Perak, obywatele zgłosili wypadek w Kengiran, który spowodował poślizg, więc władze natychmiast udały się na miejsce wypadku w celu zbadania wydarzeń.

Po przybyciu do parku policja stwierdziła, że ​​ofiarami tego błędu padło 15 dzieci, które spadły z wysokości około 10 metrów, zmuszając je do uzyskania pomocy medycznej.

Poszliśmy sprawdzić i zidentyfikować się, aby upewnić się, że nie ma innych ofiar. Urzędnik powiedział, że wyniki wstępnego badania wskazują, że poszkodowanych jest 15 i zostały one przeniesione do szpitala.

Na szczęście władze nie zgłosiły zgonów, a w ośrodkach opieki nadal są tylko cztery ranne. W związku z tym burmistrz Surabaya, Eri Kahyadi, opowiedział publicznie o tym, co się wydarzyło i przypisał zasługi rannym.

Według prezydenta większość ofiar mogła wrócić do swoich domów, a tylko cztery osoby trafiły do ​​szpitala. Trzy z nich przedstawiały złamania, a jeden wymagał dokładniejszej oceny.

„W tym szpitalu, jeśli Bóg da, są 4 osoby z tej liczby, 3 osoby mają złamane kości, jedna osoba nie ma problemów, tomografia komputerowa jest normalna, nie ma złamań, tylko zawroty głowy. Więc ta osoba jest nadal pod obserwacją w Szpital.”

Ze swojej strony, dowódca policji stanowej Gersek, Muhammad Nour Aziz, wydał pisemne oświadczenie stwierdzające, że wysłał wyspecjalizowane kadry w celu zbadania poślizgu i przyczyn zawalenia.

Przeczytaj także: Kontrowersje na Florydzie: uczniowie nie otrzymają roczników, dopóki nie zostaną pokryte zdjęcia uczniów trzymających tęczowe flagi

READ  Elon Musk wykorzystuje swoją popularność w Internecie do lobbowania w FAA. poszło źle

*Grupa Diarios America (GDA), do której należysz Globalizmto wiodąca sieć medialna założona w 1991 roku, która działa na rzecz propagowania wartości demokratycznych, niezależnego dziennikarstwa i wolności wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych odbiorców.

agv