19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: Dron rejestruje niesamowitą sylwetkę nad Loch Ness w Szkocji; idź do dzika

„Nie wiem, co to jest, ale zdecydowanie ma taki sam wygląd, jak poprzednie wyświetlenia filmu Nessie” – powiedział YouTuber, który opublikował wideo, które zostało przechwycone przez drona podczas wyzwania. Wielki kajak Glen.

Miasto Meksyk, 26 września (jednak). – W sieciach społecznościowych opublikowano film, w którym twierdzi się, że A Cień podejrzany w wodzie Jezioro Ness, w Szkocji.

Należy pamiętać, że miejsce to jest celem popularnej legendy, która zapewnia, że prehistoryczny potwór, który go nazwałNessie”Legenda ożywiona przez rzekome sceny.

Ostatni film został nagrany przez drona lecącego nad słynnym jeziorem, który został zamieszczony na kanale YouTube o nazwie Richard Outdoors.

Klip został nagrany podczas rozpoczęcia wyzwania Glen Kajak Wielki, na rzecz Stowarzyszenia Alzheimera, gdzie a dziwna sylwetka Nad brzegiem jeziora.

To internauci zauważyli domniemane szczątki. „Nie mogłem w to uwierzyć. Musiałem przewinąć materiał i od tego czasu obejrzałem go kilka razy” – powiedział YouTuber Richard Mavor, który opublikował nagranie.

Kiedy udostępnił wideo, Mavor nie zdawał sobie sprawy ze szczegółów, dopóki nie wspomnieli o tym widzowie.

„Nie wiem co to jest, ale na pewno ma ten sam kształt pogląd Poprzednia „Onesie”. Im dłużej na to patrzę, tym bardziej uważam, że jest „fajny!” W okolicy nie było nic, co mogłoby być. Nie było tam drewna ani niczego takiego, kto wie.

https://www.youtube.com/watch?v=k5t48qGWjE0

We wrześniu 2019 r. przeprowadzono dochodzenie, które doprowadziło do: Uniwersytet Otago (Nowa Zelandia) i przez rok próbowałem sklasyfikować wszystkie możliwe oznaki życia w jeziorze, analizując DNA kilku próbek wody na różnych głębokościach, wśród których znaleziono ślady europejskich węży.

Eksperci wskazali, że nie znaleźli dowodów na istnienie Prehistoryczny gad morski zwany plezjozaurem Albo duża ryba, taka jak jesiotr, mówią niektóre teorie.

READ  Odnoszą się do sprzedawcy na rynku Wuhan, jako pierwszego na świecie przypadku Covid-19

nauczyciel Neil GemmellGenetyk z Uniwersytetu Otago zauważył, że istnieje „bardzo duża ilość DNA węgorza”, co jednak nie wskazuje na wymiary węgorza.

„Nasze dane nie ujawniają jego rozmiaru, ale duża ilość materiału mówi, że nie możemy wykluczyć możliwości występowania gigantycznych węgorzy w Loch Ness. Dlatego nie możemy wykluczyć, że to, co ludzie widzą i myślą, jest potworem z Loch Ness. „jest gigantycznym węgorzem”.

W ciągu ostatniego roku z różnych głębokości jeziora pobrano ponad 200 próbek wody, łącząc wszystkie formy DNA środowiskowego, które zostały wyekstrahowane i zsekwencjonowane.

W rezultacie uzyskano prawie 500 milionów sekwencji zweryfikowanych z istniejącymi bazami danych, dzięki czemu możliwe było zarejestrowanie wszystkich organizmów żyjących w najsłynniejszym jeziorze Szkocji, w tym roślin, owadów, ryb i ssaków.

– Z informacjami z EFE