8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: Dowody na to, że Shakira doznałaby przemocy, będąc z Pique, nawet ze strony teściowej

po separatorze Efekty s Shakira Z powodu zdrady byłego piłkarza młody człowiek był szczęśliwy i kochający w swoim nowym związku z 23-letnią dziewczyną o imieniu Clara Shea Marty który jest od niego młodszy o 12 lat.

Pomimo różnicy wieku i zwięzłości, z jaką ten związek miał miejsce po rozstaniu z kolumbijską piosenkarką, faktem jest, że celebrytka pokazała Dumny ze swojego nowego związkucoś, na co zgodzili się teraz rodzice Pique.

Dzięki różnym zdjęciom opublikowanym 4 stycznia przez magazyn Diez Minutos można cieszyć się różnymi chwilami podczas ostatnich rodzinnych wakacji Były sportowiec W katalońskich Pirenejach pocztówki pokazują Joan Pique i Montserrat Bernabeu, rodziców biznesmena i sportowca, w bardzo bliskiej sytuacji z 23-latkiem, którego można nawet zobaczyć kilka razy chwytającego za broń.

Jednak teraz wywołało to poruszenie, ponieważ jest to sytuacja przeciwna do tego, czego by doświadczył Shakirabo wyszło na jaw kontrowersyjne wideo, w którym moment, w którym teściowa byłej kolumbijskiej piosenkarki zabiera jej twarz i zmusza ją do milczenia, jest doceniany, mimo że Gerarda Istnieje i nic z tym nie robi.

Była teściowa Shakiry była agresywna

Pomimo tego, że akt przemocy nie pojawia się po chwili Matka Pique jedną ręką trzyma twarz piosenkarza od „intuicja”W rzeczywistości jest jasne, że wywierają siłę, gdy są dotykane.

Wtedy zobaczymy jak Montserrat Bernabeu Każe Shakirze milczeć, a nawet daje znak ręką, że ma być cicho, co zostało uznane za gest represji i przejaw przemocy wobec ukochanego piosenkarza z Barranquilla, który nigdy nie skomentował nadużyć ze strony swojej była żona. – Matka męża, o której wiadomo, że sprzeciwiała się jej na początku związku, ponieważ Kolumbijczyk był o 10 lat starszy od jej syna.

Fałszywe

Czytaj:

Shakira znowu to robi! Z dumą nosiła więc bluzę „Zemsta”.

READ  Młoda pisarka napisała na Twitterze, że jest zgorzkniała z powodu niepowodzenia redakcyjnego… i tak się stało