22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

wideo |  Belinda opowiada o dziecku, którego Christian Nodal spodziewa się z Katsu

wideo | Belinda opowiada o dziecku, którego Christian Nodal spodziewa się z Katsu

Po tym, jak kilka dni temu ujawniono, że Christian Nodal spodziewa się swojego pierwszego dziecka w towarzystwie Kazuo, teraz Belinda przerwała ciszę o tym mówić.

Podczas jej występu w San Marcos National Gallery Stars Forum, z podtytułem „Zakochany musisz wybaczyć” Odpowiedz prasie O dziecku, którego spodziewa się jego była dziewczyna.

przytulić wszystkich, Dziecko to wielkie błogosławieństwo– powiedziała Belinda.

Wokalistka wykorzystała ten moment Zapytaj Dziennikarze nigdy więcej nie powinni wypytywać go o kwestie związane z jego przeszłością, takie jak zaręczyny z Nodalem.

„Proszę cię, abyś skorzystał z tego pokoju, aby to powiedzieć iNie pytaj mnie więcej o sprawy z przeszłościTo naprawdę bardzo denerwujące. Życie się toczy, każdy ma swoje życie i z szacunku do nowej rodziny nie muszę o nikim mówić”.

Cazzu kilka dni temu ogłosiła swoją ciążę, a Nodal otrzymał już prezent dla swojego dziecka

Podczas imprezy w ostatni weekend w Argentynie, Katsu ujawniła swoją ciążę tłumowi fanów Pokaż swoje brzuszek dziecka W pełnej białej koronkowej sukience Do tego uprząż i buty masywny tego samego koloru.

Reakcje na pierwsze dziecko, którego spodziewa się Christian Nodal, wybuchły w sieciach społecznościowych do punktu, w którym doszło do sedna Regionalna meksykańska piosenkarka otrzymała już pierwszy prezent Podczas występu dał w Palenque Tepabril w Guadalajarze.

READ  One Punch Man w końcu ustali prawdziwą moc Saitamy i to cię zaskoczy