14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: Aresztowanie Luisito Comóniki w Wenezueli. Zobacz dlaczego

Luisito Comónica przyznał, że w Wenezueli naraża się na ryzyko. Zdjęcie: Cuartoscuro / Archiwum

Luisito Comónica został aresztowany w Wenezueli I to on sam wyjaśnił, co wydarzyło się w tym południowoamerykańskim kraju w ostatnim filmie, który zamieścił na swoim kanale youtube, gdzie dodajesz więcej niż 37 milionów obserwujących.

„Naraziłem się na niebezpieczeństwo, a władze działały, aby się mną opiekować i zapewnić mi bezpieczeństwo, a ja jestem w pełni odpowiedzialny za udanie się do miejsca, w którym zostałem zatrzymany, i to z mojej winy nie przeprowadziłem odpowiedniego śledztwa”.

YouTuber wyjaśnił, że poszedł do jakiegoś obszaru „Zagrożenia” i „Zagadki” o nazwie Cota 905, gdzie go trzymali. Według doniesień medialnych Jest to miejsce, w którym wojsko i policja często spotykają się ze zorganizowaną przestępczością.

W kontekście, w którym Influencer, który kupił dom w Ameryce PołudniowejStwierdził, że bez kłótni wyjaśni, co się z nim stało.

„Moje aresztowanie było spowodowane tym, że naraziłem się na niebezpieczeństwo. Władze mogły działać z różnych powodów, ale jednym z nich było zajęcie się mną.”

Luisito się komunikuje.

Dodał, że ponosi pełną odpowiedzialność za to, co się z nim stało, jako że władze w Państwo nie może sprowadzać na ten teren innych cywilów. Dostęp mają tylko osoby z licencjami.

Influencer wyjaśnił, że został zatrzymany na około cztery godziny. Powiedział, że nigdy nie obawiał się o swoje bezpieczeństwo ani o wolność.

„Byłem przetrzymywany przez jakiś czas. Powinno to być w sumie trzy lub cztery godzinys. Nie ma wiele do powiedzenia: nie wiedziałem, czy dostanę wolność”.

Luisito się komunikuje.

Nagrany w Caracas. Następnie, gdy influencer ustalił, wezwał go, by udał się w niedostępne rejony.

„Uznałem to za interesujące na wideo. Nie wiedziałem, że ten teren jest obecnie strzeżony przez wojsko. Jest tam ingerencja władz. (…) Nie wiedziałem i nie wiedziałem, że możesz nie wchodź do środka, nie mówiąc już o kamerze. Tam uświadamiasz sobie moc kamery. I może to sparaliżować.

Luisito się komunikuje.

W trakcie 21-minutowy film, YouTube wyjaśnił, że wszedł do strefy wojskowej Istnieją nawet pojazdy sił zbrojnych Wenezueli, które strzegą obszarów wokół Kota.

READ  Bez piekarnika! Ciasto kawowe Ciesz się pysznym deserem dzięki temu prostemu przepisowi

Wyjaśnił, że zdobył z jednej z głównych dróg; Później został zatrzymany przez motocykl i kilkudziesięciu mężczyzn w mundurach.

Według słynnego Jeden z nich, wyższy rangą, znał go, więc incydent nie przeniósł się na wyższy poziom.

Kim jest Luisito Comonica?

Luis Arturo Villar Sodic, lepiej znany jako Luisito komunikuje sięJest absolwentem Benemérita Universidad Autónoma de Puebla (BUAP). Ukończył studia z zakresu nauk o komunikacji i zadebiutował na platformie wideo w 2007 roku.

Twój pierwszy kanał na youtube To był „fortepian dla fajnych ludzi”, przestrzeń, w której udzielałem lekcji muzyki. Projekt się nie powiódł i w 2012 roku dołączył do zespołu „NoMeRevientes” kierowanego przez Yayo Gutiérreza. W tym samym roku wybrał własne treści jako „Luisito Comunica”, koncentrując się na wizycie obcokrajowca Meksyk, propozycja, która podbiła publiczność swoją atrakcyjnością i językiem.

Z czasem Luis Arturo zaczął publikować filmy ze swoich podróży po całym świecie. 30-letniemu biznesmenowi udało się urodzić Jego zarobki na kanale YouTube są bliskie 4 mln dolarów rocznie, zgodnie z raportem z 2019 roku.

Jego linia ubrań i umiejętności pisania

Luisito Comunica uruchomił własną linię odzieży w 2018 roku Jego nazwa pochodzi od jednego z bardziej znanych pseudonimów, „Ray Palomo” (nazywają go również „crack”). Jego zwolennicy mogą kupić koszulki, bluzki i czapki z logo słynnego blogera.

  • W tym samym roku magazyn GQ Meksyk Poznaj go w kategorii Osobowość cyfrowa

W 2019 roku wydał swoją książkę „Niesamowite miejsca”., gdzie opowiada o najwspanialszych miejscach, które odwiedził.