25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wicepremier Polski oskarżył Niemcy o próby uczynienia z UE „Czwartej Rzeszy”.

Opublikowany:

25 grudnia 2021 15:29 GMT

Wypowiedzi Jaroslava Kaczyńskiego pojawiają się w czasie kryzysu prawnego między Polską a obozem.

Polski wicepremier Jarosław Kaczyński mówi, że Niemcy próbują stworzyć czwartą rzeszę, wykorzystując UE do uzurpowania sobie suwerenności innych krajów i narzucenia im nowej formy.Nałóg”.

w Raporty Wysoki urzędnik powiedział w piątek lokalnym mediom, że niektóre państwa „nie są zainteresowane możliwością budowy budynku” w związku z konfliktem między jego krajem a koalicją w sprawie sporu sądowego. Niemiecka IV Rzesza Według UE Berlin nadużył ram prawnych wspólnoty politycznej i uzurpował sobie „prawo do samostanowienia”.

„Jeśli przyjmiemy Polskę Współczesne niewolnictwo będzie się upokarzać na różne sposoby – powiedział Kaczyński, zanim zauważył, że „jeśli Polska zastosuje się do unijnego podejścia do polityki gospodarczej i energetycznej, jej obywatele za kilka lat będą ubożsi niż są obecnie”.

Uwagi Kaczyńskiego pojawiły się wkrótce po tym, jak UE podjęła kroki prawne przeciwko polskiemu rządowi, oskarżając go o łamanie europejskich praw i przepisów. Poprzednie dwa wyniki Sądy krajowe orzekły, że prawo gruntu ma pierwszeństwo przed prawem Unii Europejskiej, Sytuacja, w której grupa odrzuca i nalega na zobowiązanie państw członkowskich do przestrzegania jej zasad.

Jednocześnie wicepremier chciał wyjaśnić swoje poglądy na temat „Czwartej Rzeszy”, mówiąc, że nie chce porównywać Berlina do ludobójczego reżimu nazistowskiego kierowanego przez Adolfa Hitlera.

„To słowo – Niemiecka IV Rzesza – nie jest naganne. Nie jest Trzecia Rzesza, Ale najpierw uwaga, „co zauważył Kassinsky Święte imperium rzymskie.

Zdaniem polityka unijny trybunał jest podstawowym instrumentem podporządkowania reszty Niemiec swojej woli. Body, twierdził, że nie „Nic nie jest określone” Dlatego „prawo europejskie można swobodnie interpretować i podejmować decyzje Porywacze Czyni go „i” w ten sposób.

READ  Polish Open: Złoto dla Vinesh