8 lipca, 2024

Wiatr odbija piłkę w powietrzu i Chicago Fire wygrywa wspaniałą bramką na 99, w środku pola (wideo) – Fox Sports

w Wielostronny To dopiero co się stało Najbardziej nierealny cel To zobaczysz za długi czas, bo choć tak się wydaje żartWszystko się wydarzyło Dzięki wiatrowina warunkach Kelly Acosta Do Pożar Chicago Wyślij cokolwiek To się zmienia Do GraCo się działo? prosty Do DrużynaAle stan w tym Łuk.

On ona Bardziej ciekawy Kto to jest Bramka To było dla warunki Które miało miejsce od Gra On był remis 3-3, Dawać 9 minut Do Całkowity A my już weszliśmy 98:20 I to on je dał 3 punkty Do Pożar Chicago. zwariowany.

Radzimy Ci: Ogólny harmonogram Liga MX Femenil teraz: Riadas losuje i leci do Ameryki!

Świetny gol w środku pola dzięki wiatrowi

popularnie za Chicago Jest znany jako „Miasto Wiatru”I dzisiaj to zrobił honor do tej pory przezwiskoBo było konkretnie powietrze Który Rozwalił to w tym Za chwilę Pokazane W której gra jego drużyna piłkarska Wygrała liga amerykańska.

To było spotkanie połączyć Do Minuta 98Po miejscowych Zauważyłem Haley SelassieBriana Gutierrez, Hugo Kuipersachwila Efekt Montrealu Matthias to zrobił Coccaro z dublet I Dominik Jankow.

Do Minuta 98 I sekundy, Pożar Chicago Poszedł na całość, Kelly Acosta On jest z tyłu Linia środkowa A ja go szukałem właściciel w DrużynaAle powietrze Rozwalił to Więc mocnyCo zboczyło z kursu Syriusz On był Zatrzymało się źle I nie mógł tego powstrzymać.

Niewiarygodnie On Piłka się zmieniła Do Tytuł I wziął Niezbędna siła Aby przejść bezpośrednio do Łukgdzie nawet Bramkarz Podrzędny Montreal wątpliwość To, gdzie się poruszasz, zależy od ruchów, które wykonujesz. On Stadion eksplodował I już o to proszą wygrałem On Nagroda Puskasa.

Radzimy Ci: Meksyk przeżyje 4 miesiące z 40 stopniami z powodu 5 fal upałów: data przybycia i dotknięte stany

READ  Tata Martino i Messi poskarżyli się sędziemu, a po meczu doszło do konfrontacji z Monterrey (wideo) – Fox Sports

Pożar Chicago stan wygrana przez 4-3 I tak poszli w górę Dziewiąte miejsce Podrzędny Konferencja Wschodniaz 4 punktyCzekamy, aż inne kluby rozegrają swoje mecze.