27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wiadomości tekstowe Hannity mówią wiele o jej związku z Trumpem

(CNN) – Cóż, Sean Hannity, co zamierzasz teraz, kiedy twoje wiadomości tekstowe o napadzie na Kapitol i zachowaniu Trumpa zostały ujawnione?

Hannity rozpoczęła swój wtorkowy program w Fox News, przekazując wiadomość do „tchórzliwych stworzeń na (politycznym) bagnie” i „medialnej mafii”. Przez cały program Hannity promowała sekcję, mówiąc swoim widzom: „Nie będziesz chciał tego przegapić”. Sugestia była oczywiście taka, że ​​zostanie ona wydana w odpowiedzi na prośbę Wybierz Komitet Kongresu Zbadaj atak z 6 stycznia na Kapitol, by zdobyć twoją współpracę. Ale promowanie sektora zakończyło się mistyfikacją.

W ostatnich chwilach swojego programu Hannity mówiła o niedostępności testów na Covid-19. Oznacza to, że Hannity całkowicie zignorowała prośbę Komisji Specjalnej i przeklętą rewelację zawartą w liście wysłanym do niej przez jej starszych członków. Ale nie będziesz mógł wiecznie milczeć. Po prezentacji jego adwokat, Jay Sekulow, wydał nowe oświadczenie: „Jesteśmy w trakcie oceny przesłania komisji. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni konsekwencjami konstytucyjnymi, szczególnie w odniesieniu do Pierwszej Poprawki. Zareagujemy w odpowiedni sposób”.

Fox również milczał na temat tego, co Hannity i inne gwiazdy wiedziały w okresie poprzedzającym zamieszki iw następnych dniach. Lachlan Murdoch i Susan Scott mogą odrzucić Hannity z bycia twórcą opinii, cokolwiek chcą, ale wciąż musi przestrzegać pewnych zasad redakcyjnych.

Kim jest Sean Hannity, przyjaciel prezydenta Trumpa? 1:47

Co oznaczają wiadomości tekstowe Hannity na temat Trumpa

Wiadomości tekstowe Hannity do Marka Meadowsa, ujawnione przez komisję selekcyjną, po raz kolejny wyraźnie wskazują na wyraźne naruszenie etyki tradycyjnych mediów przez Hannity. Po raz n-ty pokazali też, jak Hannity pracował za kulisami w czasach Trumpa jako szef sztabu. Być może objawienie było jak nieskuteczne.

Jak zauważył Jamie Gangel w „Don Lemon Tonight”, każda linijka listu została celowo spreparowana. A co z listem Hannity z 31 grudnia 2020 r. do Meadows, który mówił: „Nie sądzę, żeby 6 stycznia odbył się tak, jak jest powiedziane”. Czy Hannity próbował sprawić, by Trump przestał myśleć o swoich urojeniach? Jeśli tak, zawiodłeś. A co z listem z 10 stycznia do Meadowsa i Jima Jordana, który mówił: „Chłopaki, mamy jasną drogę do lądowania samolotu w ciągu 9 dni. Nie można ponownie mówić o wyborach. Nigdy”. Trump najwyraźniej nie szanuje zbytnio Hannity, odkąd Trump był przez ostatnie 12 miesięcy Charakteryzuje się kłamstwem na temat wyborów.

Agitatorzy wewnątrz Kapitolu po przełamaniu barykad 6 stycznia 2021 r.

oszukać opinię publiczną

Sms-y dowodzą też – po raz kolejny – że Hannity była nieuczciwa wobec swoich odbiorców. Lubi udawać, że w tajemnicy mówi to samo, co publicznie. Ale tak nie jest. Warto zauważyć, że w tych wiadomościach tekstowych Hannity wyraził swoje najgłębsze obawy dotyczące Trumpa. Ale publicznie te obawy nigdy nie zostały przekazane jego słuchaczom. Zamiast tego Hannity do końca był lojalnym fanem Trumpa.

READ  Wariant delta koronawirusa | "obrócić się w zagładę": Dziwna ścieżka mutacji wprawia w zakłopotanie naukowców z Japonii | Technika
Mark Meadows nie chce już występować przeciwko Trumpowi 1:22

Brian Stelter wyjaśnił to w swoim ostatnim Lemon Show, podkreślając komentarz Hannity’a do Meadows z 10 stycznia, że ​​”nie dostałem dzisiaj z nim dobrego telefonu”. „10, 11 i 12 stycznia, co Sean Hannity powiedział swoim widzom” o tej rozmowie, powiedział Stelter. „Czy mam poinformować cię o zdrowiu psychicznym Donalda Trumpa? O jego stanie psychicznym? Nie, kłamał i pomagał się ukryć”. Stelter zauważył również, że członkowie Domu mają wiele, wiele wiadomości tekstowych od innych postaci Foxa, więc co jeszcze zostanie ujawnione?

Trump: Hannity aklimatyzuje się!

Cóż, ta cenna przyjaźń dotarła do sedna, prawda? Jak donosi Kaitlan Collins z CNN, we wtorek wieczorem Trump wydał oświadczenie kwestionujące twierdzenie Hannity’ego z 10 stycznia, że ​​„nie może ponownie wspomnieć o wyborach”. Auć. „Nie zgadzam się z Seanem w tym stwierdzeniu, a fakty potwierdzają, że mam rację” – powiedział Trump, chociaż fakty wyraźnie tego nie potwierdzają.

Co powie Cheney?

W czwartek przypada pierwsza rocznica ataku na Kapitol, a kongresmenka Liz Cheney pojawi się w tym tygodniu w kilku sieciach telewizyjnych, w tym w Fox: W czwartek wieczorem ma porozmawiać z Brettem Baerem w „Raporcie specjalnym”. nie wątpiłem W krytyce Foxa Na falach serialu w przeszłości

Przestań nazywać to siecią informacyjną

W podobnym temacie: Powtórzę, że nadszedł czas, aby prawdziwe organizacje informacyjne przestały odnosić się do Foxa jako sieci informacyjnej. Nie. To kanał dla prawicowych osobistości, które przez ostatni rok wprowadzały widzów w błąd co do wydarzeń z 6 stycznia za pomocą potoku kłamstw i teorii spiskowych, które mają na celu wykolejenie wydarzeń dnia. Wszystko to, podczas gdy główni prezenterzy serialu, jak mamy teraz dowody, potajemnie wiedzieli, co się naprawdę wydarzyło. Głównym zadaniem organizacji informacyjnej jest informowanie widzów o najlepszej wersji prawdy. To, co Fox wielokrotnie robił – w prawie każdej poważnej kwestii – to dezinformacja.

READ  Setki domów zniszczonych, a tysiące ewakuowanych z powodu pożarów w Kolorado