22 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wiadomość Carlosa Salcedo potwierdza jego kontynuację w Cruz Azul

Wiadomość Carlosa Salcedo potwierdza jego kontynuację w Cruz Azul

rynek

Po tym, jak wiadomość od giganta wywołała niepewność, sam obrońca Cruz Azul wysłał mocny sygnał co do swojej przyszłości.

© imago7Titan Salcedo jest czysty!

Po wpadnięciu Podsumowanie Wielkiego Finału 2024 Pocałunek Amerykaczłonkowie Niebieski krzyż Wyrażali się w portale społecznościowe Po bolesnej porażce; Niektórzy wyrazili niezadowolenie z wyników sprawowania rządów, inni przesłali sygnały optymizmu na przyszłość.

Wśród publikacji wyróżniała się jedna, która pozostawiła wśród fanów duże wątpliwości Niebieski krzyż. „Zawsze będę mieć przy sobie to piękne zdjęcie” – napisał. Carlosa Salcedo. On Wiadomość Tytana Od czasu słów meksykańskiego obrońcy powstał stan niepewności Zostało to zinterpretowane jako pożegnanie.

Biorąc pod uwagę ten scenariusz, zgłoszono to kilka godzin później Carlos Salcedo pozostanie w Cruz Azul: „Ma kontrakt i jego odejście nie jest planowane” – wskazano na przyszłość obrońcy. Taka sytuacja wywołała spokój wśród zwolenników La Maquiny.

Tymczasem w najbliższy piątek Carlosa Salcedo Opublikował historię na swoim koncie na Instagramie Co potwierdza jego ciągłość w Cruz Azul. „Moje serce jest niebieskie”On był Stanowcza wiadomość od TytanaKtóry użył emotikonów, aby wyrazić swoją tożsamość z grupą cementową.

„Moje serce jest niebieskie”: Carlos Salcedo

Jak długo Salcedo będzie miał kontrakt z Cruz Azul?

Cement Corporation pracuje nad tym, aby to zapewnić Niebieski krzyż Został pierwszym kandydatem, który zwyciężył Otwarcie 2024. W tym sensie jest to podkreślone Martin Anselmi Skonsolidowano szkielet, który ma zostać wzmocniony pracownikami wysokiego szczebla.

Jednocześnie, w oparciu o maszynę, wiadomo, że niebiańskie przewodnictwo działa w celu ochrony elementów, które ją tworzą, za pomocą Odnowienie umowyObok Ulepszenia płac. W tym scenariuszu warto to zauważyć Carlos Salcedo ma kontrakt z Cruz Azul do czerwca 2025 roku. Chociaż oczekuje się, że dotrzyma słowa, To wydaje się skomplikowane, że ma przedłużenie kontraktu.

READ  Od Chicharito do Macíasa, przepaść między ostatnimi placówkami, które Chivas wysłał do Europy