24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp: znaczenie emotikonów burrito i taco oraz kiedy są używane | Meksyk | Znaczenie | uczucia | Aplikacje | Smartfon | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Jest to nadal ulubiona aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych dla milionów użytkowników, która umożliwia rozpoczęcie codziennych rozmów, czy to dla zabawy z rodziną, przyjaciółmi, czy też w celach zawodowych. Jest aktualizowany od czasu do czasu i dostarcza wiadomości, takie jak samozniszczające się wiadomości w ciągu 24 godzin lub możliwość synchronizowania i publikowania swoich statusów na Facebooku w prosty sposób, za naciśnięciem jednego przycisku. Ponadto od czasu do czasu pojawiają się nowe emotikony, aby rozszerzyć listę.

Więcej informacji | WhatsApp: Dlaczego są dwa czerwone serca i co one oznaczają?

Aplikacja należąca do Facebooka zawiera ponad 500 emotikonów, a każdy z nich ma zupełnie inne znaczenie, choć wiele z nich na pierwszy rzut oka wygląda podobnie. Tak jest w przypadku dwóch z tych, które są bardzo popularne w Meksyk To dużo podczas obchodów 15 i 16 września.

w uroczystości Niepodległość MeksykuGrito de Dolores oferuje typowe jedzenie, fajerwerki i tradycyjną muzykę.

Co masz na myśli i kiedy używasz burrito i tacos

Jeśli zauważyłeś, w kategorii „Jedzenie i napoje” emotikonów dla WhatsApp Istnieje wiele meksykańskich tradycji, ale dwie z nich wyróżniają się, jeśli chodzi o jedzenie. O Burrito i tacoPokarmy, które wiele osób myli i myśli, że są takie same. Teraz powiemy Ci dokładnie, co każdy z nich oznacza. W tym celu uciekniemy się do jednej ze stron, która wyjaśnia każdy z emotikonów aplikacji stworzonych przez Unicode: .

Pierwszą rzeczą, którą podzielimy, będzie emoji dla meksykańskiego lub teksańsko-meksykańskiego taco, które jest twardą lub papkowatą kukurydzianą tortillą, wypełnioną składnikami takimi jak wołowina, sałata, pomidor, ser i cebula. Projekt Apple przypomina taco z rostbefu z kolendrą i białą cebulą. Emotikona taco została zatwierdzona jako część Unicode 8.0 w 2015 roku i dodana do Emoji 1.0 w 2015 roku.

Z kolei burrito meksykańskie lub teksańsko-meksykańskie podawane są z delikatnie zwijaną tortillą wypełnioną dodatkami takimi jak wołowina, ryż, fasola, ser, pomidory, sałata i kwaśna śmietana. Wyjaśniają z Emojipedii, że tego emoji nie należy mylić z „Nadziewanym podpłomykiem”. Burrito zostało zatwierdzone jako część Unicode 8.0 w 2015 roku i dodane do Emoji 1.0 w 2015 roku.

READ  Pobierz epicką trylogię za darmo już dziś
Tacos są wyświetlane na WhatsApp ze złożoną tortillą, podczas gdy burrito jest zwinięte. Oba emotikony są niezbędne w meksykańskim jedzeniu. (Zdjęcie: Emojipedia)

Chociaż oba emotikony są wypełnione mięsem i warzywami, takimi jak sałata i pomidory, a także dodatkowym serem, różnica między nimi polega na sposobie ich prezentacji. Burrito są zwinięte, a tacos wygląda na zwinięte w kształt litery U. Oba można wykorzystać, gdy czat WhatsApp dotyczy meksykańskiego jedzenia lub tradycyjnej imprezy w domu o niepodległość Meksyku, 15-16 września 2021 r.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.