25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp zmieni wygląd ekranu dla połączeń

WhatsApp To jest aplikacja natychmiastowa wiadomość Najczęściej używany przez miliony ludzi na całym świecie. Wśród wielu korzyści, jakie ma, jest to, że jest stale aktualizowany, aby oferować nowe funkcje.

Jedną z aktualizacji, które wkrótce otrzymasz, jest to, że pracujesz nad interfejsem projektowym, a teraz będziesz miał nowy interfejs Ekran do połączeń WhatsApp na urządzeniach iOS i Android. Wyjaśnimy trochę więcej na ten temat.

WhatsApp zmieni układ ekranu dla połączeń. Zdjęcie: Pixabay

Według portalu WABetaInfo platforma do przesyłania wiadomości zmienia teraz wygląd ekranu, umożliwiając wyświetlanie połączeń głosowych w aplikacji.

Według twórców ta nowa przeprojektowanie ma na celu uczynienie ekranu bardziej kompaktowym, nowoczesnym i zorganizowanym podczas wykonywania połączeń głosowych z jednym lub kilkoma kontaktami.

„Zdecydowaliśmy się porównać te interfejsy, abyście mogli lepiej zrozumieć zmiany. Jak widać na tym zrzucie ekranu, WhatsApp przeprojektowuje interfejs do przyszłej aktualizacji, aby uczynić go bardziej kompaktowym i nowoczesnym oraz aby uporządkować dostępną przestrzeń: nowy przeprojektowanie będzie dobrze wyglądać, zwłaszcza przy wykonywaniu grupowych połączeń głosowych” – podał portal WABetaInfo.

Główna zmiana, która się wydarzy, polega na tym, że teraz tło nie będzie już szaro-niebieskie, na środku będzie miał szary kwadrat z zaokrąglonymi rogami, a wewnątrz numer kontaktowy będzie zielony.

Możesz również przeczytać: WhatsApp, dzięki czemu możesz wysyłać animowane serce na czatach

W ten sam sposób zdjęcie profilowe kontaktu zostanie zaokrąglone, a na dole pojawią się cztery znane nam już skróty: zestaw głośnomówiący, rozmowa wideo, wyciszenie i zakończenie połączenia.

Możesz również przeczytać: Nowe czaty WhatsApp mogą zniknąć, jeśli je skonfigurujesz

Jedną dobrą wiadomością jest to, że WhatsApp pracuje również nad podobnym przeprojektowaniem ekranu dla urządzeń z Androidem. Dlatego jedną z rekomendacji jest aktualizacja aplikacji z Google Play lub App Store.

Więcej informacji na ten i inne tematy znajdziesz w naszym dziale technologia.

READ  Czy Poulter postawił ten warunek, aby zagrać w Adama Warlocka?