28 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp wyświetla awatary w tym samym stylu co Metaverse | technologia | telefon komórkowy | Android | iOS | whatsappbeta | gra sportowa

Zarówno na telefonach z systemem Android, jak i iOS, Stara się stać jedną z głównych aplikacji komunikacyjnych. Dlatego podczas pandemii , firma odpowiedzialna za rozwój, udostępniła kilka zmian dotyczących połączeń i połączeń wideo. Użytkownicy mogą teraz tworzyć połączenia telefoniczne do swojej pracy lub nauki.

W szczególności to narzędzie konferencyjne będzie w przyszłości stanowiło ważny skok technologiczny dzięki awatarom. W tym samym stylu co Metaverse, będziesz mógł stworzyć własną wirtualną postać, która będzie uczestniczyć w konferencjach; W ten sposób nie będziesz musiał odsłaniać twarzy.

Na razie jest to nieco nieaktualna łatka, ale media WaBetainfo udostępniły zrzut ekranu przedstawiający, jak będzie wyglądać nowa sekcja połączeń wideo WhatsApp Beta.

Tak wyglądałby Twój awatar WhatsApp

Jak widać na tym zrzucie ekranu, WhatsApp automatycznie utworzy własny pakiet naklejek na podstawie awatara skonfigurowanego w ustawieniach WhatsApp, dzięki czemu możesz w końcu udostępnić własne spersonalizowane naklejki za pomocą czatów i grup.

Dodatkową funkcją będzie również możliwość wykorzystania awatara jako W przyszłości’, szczegóły wspomnianego brokera.

Przestrzegają oczywiście, że jest to narzędzie w rozwoju. Meta nie potwierdziła oficjalnej daty premiery awatarów. W uchwycie widzimy nie tylko małą postać jako zdjęcie profilowe, ale będzie ona również częścią czatów.

Będziesz mógł udostępniać unikalne emotikony, które wchodzą w interakcje z różnymi elementami, takimi jak serca w oczach, nuty, złamane serca, ciasta itp.

Tak będzie wyglądał Twój awatar WhatsApp. (Zdjęcie: WaBetainfo)
Tak będzie wyglądał Twój awatar WhatsApp.  (Zdjęcie: WaBetainfo)
Tak będzie wyglądał Twój awatar WhatsApp. (Zdjęcie: WaBetainfo)

Posłuchaj Dale Play na . Śledź program w każdy poniedziałek na naszych dostępnych platformach audio.

READ  WhatsApp: Jak usunąć wiadomość „dla wszystkich”, nawet jeśli minęło więcej niż dwa dni? | gra sportowa