2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp, wszystkie nowe funkcje, które będą dostępne

jedna z platform natychmiastowa wiadomość Najczęściej używanym jest WhatsAppKażdego dnia miliony ludzi na całym świecie komunikują się za pośrednictwem tego medium, albo przez: Wiadomości, zdjęcia, filmy, notatki głosowe i rozmowy wideoitp.

Ta aplikacja ma wiele zalet, ale jedną z najważniejszych jest to, że jest stale aktualizowana, co powoduje Nowe funkcje i narzędzia dodany do statutu. Z tej okazji informujemy o wszystkich wiadomościach, które WhatsApp udostępni wszystkim swoim użytkownikom.

WhatsApp, wszystkie nowe funkcje, które będą dostępne. Zdjęcie: Pixabay

Jakie są nowe funkcje w WhatsApp

1. Społeczeństwa

To nowe narzędzie pomoże usprawnić komunikację między użytkownikami, ma inny styl niż popularne już grupy. W społeczeństwach będą administratorzy, którzy będą nadzorować globalną komunikację w celu utrzymania organizacji.

Jedną z zalet będzie to, że ci, którzy tworzą społeczność, będą mogli tworzyć własne grupy wewnętrzne i zarządzać nimi w celu podziału różnych zadań. Niektóre z cech, jakie będą miały społeczeństwa, to:

  • Czaty będą szyfrowane od końca do końca.
  • Numer telefonu zostanie ukryty przed członkami społeczności i tylko administratorzy będą mogli go zobaczyć.
  • Społeczności są prywatne: WhatsApp nie pozwala na ich wyszukiwanie ani lokalizowanie, dostęp do nich można uzyskać tylko za pośrednictwem zaproszenia.
  • Tylko administratorzy będą mogli wysyłać wiadomości rozgłoszeniowe do całej społeczności.
  • Każda społeczność będzie miała listę dostępnych grup. Administratorzy mogą dodawać i przenosić grupy, a także je usuwać.
  • Użytkownicy będą mogli zdecydować, czy chcą być dodawani do społeczności, tak jak dzisiaj.
  • Administratorzy będą mogli zgłaszać nadużycia i nieautoryzowane korzystanie ze społeczności do WhatsApp. Firma może wyrzucić uczestników, pobliskie grupy, a nawet społeczności.

Możesz również przeczytać: WhatsApp: jak aktywować funkcję tymczasowych zdjęć i filmów

2. Opinia WhatsApp

Po miesiącach testów reakcje będą wreszcie dostępne na czatach, podobnych do tych na Facebooku. Pojawi się, gdy użytkownik długo kliknie wiadomość, aby ją wybrać, tak jak w Facebook Messengerze.

Emotikony, które będą dostępne, będą takie, jak lubię, kocham, bawią mnie, zadziwiają, zasmucają, a promocyjne emotikony będą się różnić od tych na Facebooku, ponieważ będą miały animacje.

Możesz również przeczytać: WhatsApp: jak wyłączyć wiele urządzeń i szybko pobierać wiadomości

3. Wyślij pliki do 2 GB

Po kilku miesiącach testów w Argentynie WhatsApp umożliwi teraz wysyłanie do 2 GB załączników do wszystkich użytkowników. Kolejną nowością jest to, że platforma do przesyłania wiadomości zwiększy liczbę uczestników połączeń głosowych z ośmiu do trzydziestu dwóch.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą sekcją Technika.

Dyplom z komunikacji społecznej, absolwent Autonomicznego Uniwersytetu Jukatanu. Pracował w różnych mediach w Meridzie na Jukatanie. Hobby: miłośnik zwierząt, podróże i czytanie.

Więcej

READ  Rozwiązanie i wskazówki (zwykłe, tyldy i naukowe)