3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp Web: poznaj dwa sposoby połączenia konta Zabawa sportowa

WhatsApp Web: poznaj dwa sposoby połączenia konta Zabawa sportowa

Jak pamięta, Komunikator WhatsApp Ma aż 6 zupełnie różnych wersji, chociaż WhatsApp Web jest najczęściej używany i jest platformą do przesyłania wiadomości kompatybilną z różnymi przeglądarkami. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, musisz najpierw zeskanować kod QR na stronie. Jest to metoda łączenia kont, którą większość ludzi zna, jednak istnieje również inna metoda, którą w Debor natychmiast opiszemy szczegółowo.

Znasz już tradycyjną metodę, czyli zeskanowanie kodu QR, aby to zrobić, musisz otworzyć aplikację na swoim smartfonie > stuknij w ikonę trzech kropek > stuknij w „Powiązane urządzenia> „Połącz urządzenie” > Na koniec zeskanuj kod QR WhatsApp Web za pomocą aparatu w telefonie komórkowym.

Patrzeć: WhatsApp: kroki, aby aktywować „tymczasowe wiadomości” na kanałach

Co się stanie, jeśli kamera urządzenia mobilnego nie będzie działać? Z tego powodu miliony użytkowników nigdy nie mogły połączyć się z WhatsApp Web, więc Meta pomyślała o tym i opracowała inną alternatywę zwaną „wiązaniem numeru telefonu”..

Jak połączyć WhatsApp Web ze swoim numerem telefonu

 • Po pierwsze, otwórz Na komputerze lub laptopie.
 • Teraz kliknij „Link do numeru telefonu”.
 • Wpisz poprawnie swój kraj i numer.
 • Następnym krokiem jest kliknięcie „Dalej” i pojawi się kod.
 • Otwórz aplikację WhatsApp na swoim smartfonie > dotknij trzech kropek > „Powiązane urządzenia> „Sparuj urządzenie”.
 • Wprowadź swój odcisk palca (jeśli to konieczne). Domyślnie kamera będzie włączona.
 • Poniżej kliknij opcję „Link z numerem telefonu„.
 • Cóż, wpisz kod na swoim telefonie komórkowym, a automatycznie zalogujesz się do WhatsApp Web.

Powody aktywacji wiadomości tymczasowych w WhatsApp

 • składowanie: Jeśli kontakt lub grupa zazwyczaj wysyła Ci „memy” w postaci zdjęć lub filmów, tutaj należy aktywować wiadomości tymczasowe, ponieważ zapobiegnie to dalszemu zapisywaniu wyświetlanych plików w pamięci wewnętrznej Twojego smartfona.
 • Prywatność: Czy sprawdzają twój telefon komórkowy? Dzięki temu narzędziu nie pozostawisz żadnych wiadomości ani dowodów na czacie, po upływie skonfigurowanego czasu czat będzie całkowicie pusty.
 • Przechowuj niepotrzebne zdjęcia i filmy– Jasne, czasami udostępniają powtarzające się zrzuty ekranu, zdjęcia lub filmy, a to po prostu zajmuje miejsce w pamięci telefonu, więc usuń je jak najszybciej.
 • niezależny: Dotyczy czatów indywidualnych, grupowych lub wszystkich.
READ  Już wkrótce PlayStation Plus otrzyma Ratchet & Clank: Rift Apart i więcej świetnych gier

Czy spodobały Ci się nowe informacje o WhatsApp? Nauczyłeś się przydatnej sztuczki? Ta aplikacja jest pełna nowych „sekretów”, kodów, skrótów i narzędzi, których możesz próbować dalej, a aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wpisać poniższy link WhatsApp W Debord to wszystko. na co czekasz?