2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp Web faktycznie działa w trybie offline z Twoim telefonem – Uno TV

WhatsApp to jedna z najczęściej używanych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie. Zdjęcie: Reuters

WhatsApp Właśnie aktywowałeś funkcję, która umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości od Sieć WhatsAppbez ciebie komórka powinieneś być Na lub online, według Europa Press.

Dzięki tej aktualizacji użytkownicy będą mogli korzystać z plików WhatsApp (aplikacja używana codziennie przez ponad dwa miliardy użytkowników na świecie), Na Twoim telefonie i maksymalnie czterech urządzeniach innych niż telefony Jednoczesne korzystanie z opcji urządzenie wielofunkcyjne dla wszystkich użytkowników.

Jak uzyskać dostęp do nowej sieci WhatsApp?

Pierwszą rzeczą jest sprawdzenie, czy masz najnowszą wersję mobilną lub aktualizację usługi sieciowej. Użytkownicy korzystający z systemów iOS i Android będą musieli uzyskać dostęp do mobilnej wersji WhatsApp, wybierz „Konfiguracja” i wpisz „Podłączone urządzenia”.

odpowiednio, Należy uzyskać dostęp do internetowej lub komputerowej wersji usługi i zeskanuj QR. Po tym kroku będziesz mógł podłączyć do czterech urządzeń, które system będzie w stanie zapamiętać i będziesz mieć dostęp WhatsApp Nawet jeśli Twój telefon komórkowy jest nieaktywny.

Każde dodatkowe urządzenie połączy się z urządzeniem WhatsApp niezależnie, zachowując ten sam poziom prywatności i bezpieczeństwa dzięki kompleksowemu szyfrowaniu, jakiego oczekują ludzie korzystający z WhatsApp”.

Oświadczenie WhatsApp

WhatsApp Podkreślili, że opracowali nowe technologie, aby utrzymać szyfrowanie typu end-to-end i osiągnąć Synchronizuj dane konta Na przykład nazwy kontaktów, pliki czatu i wiadomości oznaczone gwiazdką na wszystkich urządzeniach.

„Aby to osiągnąć, musieliśmy przemyśleć architekturę WhatsApp i projektować nowe systemy, aby umożliwić niezależną obsługę wielu urządzeń przy zachowaniu pełnej prywatności i szyfrowania. „

Oświadczenie WhatsApp

Firma wyjaśniła, że ​​w tej wersji każde urządzenie będzie miało teraz własny klucz tożsamości i serwer WhatsApp Zachowa przypisanie między kontem każdej osoby a wszystkimi tożsamościami ich urządzeń.

„Zajęliśmy się również wyzwaniem, jakim było uniemożliwienie złośliwemu lub skompromitowanemu serwerowi szpiegowania czyjejś komunikacji poprzez potajemne dodawanie urządzeń do czyjegoś konta” – powiedział.

Oświadczenie WhatsApp

WhatsApp Wyjaśnij, że jest kilka wyznacznikiAplikacja wskazuje, że może to mieć wpływ na wydajność i jakość. Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że nie można wykonywać połączeń ani wysyłać wiadomości z Internetu, pulpitu lub portalu Użytkownicy, którzy nie mają zaktualizowanej wersji Do tej usługi w telefonie komórkowym.

READ  WhatsApp | Dowiedz się, jakie emotikony są dostępne dla reakcji na wiadomości | ZABAWA SPORTOWA