2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp umożliwia już tworzenie naklejek lokalnie, chociaż istnieje ważny czynnik „ale”

Nie musisz już używać aplikacji innych firm do tworzenia naklejek WhatsApp. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z WhatsApp Web.

ten Naklejki WhatsApp Nie są niczym nowym. Nie ma też takiej możliwości Stwórz własne naklejki. Jednak do tej pory nie było takiej możliwości Twórz naklejki WhatsApp bezpośrednio z aplikacji.

Na szczęście WhatsApp wysłuchał próśb użytkowników aplikacji do przesyłania wiadomości i w końcu dodał opcję Twórz naklejki bezpośrednio w aplikacji. Funkcjonalność oczywiście nie jest kompletnym narzędziem, jak niektórzy mogą mieć nadzieję.

Naklejki to jedna z najczęściej używanych funkcji WhatsApp.

Możesz teraz tworzyć własne naklejki… w WhatsApp Web

Stanowisko Twórz naklejki ze zdjęć dodane w Sieć WhatsApp Z najnowszą wersją aplikacji do przesyłania wiadomości. W tej chwili nie jest to możliwe Twórz naklejki przez WhatsApp na Androida lub iOS.

w czasie Wyślij naklejkę przez WhatsApp W menu wyboru naklejek pojawi się nowy skrót, który pozwala Dodaj naklejkę według zdjęcia.

Kreator naklejek WhatsApp

Tak wygląda nowy kreator naklejek WhatsApp Web.

Klikając na wspomniany skrót, będzie to możliwe Wybierz zdjęcie z pamięci urządzenia. Obraz może być Przycinaj, obracaj lub edytuj za pomocą grafiki lub tekstu Łatwo przez edytor.

Istnieje jednak wiele „zastrzeżeń”. Oprócz braku możliwości tworzenia naklejek z telefonu komórkowego, kolejną wadą jest to, że Dziś naklejki utworzone z WhatsApp Web nie są synchronizowane z wersją mobilnąDlatego nie będzie dostępny w aplikacji na Androida lub iPhone’a. Tak, zamiast tego zostaną zsynchronizowane z Inne wystąpienia WhatsApp Web Otwórz na innych komputerach lub tabletach.

Jedyne, co musisz zrobić Zacznij tworzyć własne naklejki WhatsApp Jest to dostęp do WhatsApp Web i logowanie. Gdy już tam dotrzesz, wykonaj powyższe kroki.

Powiązane tematy: AplikacjeI darmowe aplikacjeI WhatsApp

Logo HBO Max

Zasubskrybuj HBO Max ze zniżką 50% na zawsze subskrybować

Disney +. logo

READ  Xiaomi rozpoczyna globalne wdrożenie rozszerzonej edycji MIUI 12.5 - Xiaomi News

Zasubskrybuj Disney+ za 8,99 USD! subskrybować