24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Ta flaga nie reprezentuje Chile, zna swoje prawdziwe znaczenie Spor-Play

Jest to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, w której możesz rozmawiać i wysyłać wszelkiego rodzaju elementy, takie jak: zdjęcia, filmy, audio, dokumenty Word, Excel, PDF itp. Światowy dzień emojiJest obchodzony co roku 17 lipca. Chociaż wspomniana zielona aplikacja ma wiele bardzo podobnych ikon, zawsze można ją odróżnić pewnymi zmianami w jej wyglądzie, ale jest jedna myląca ją z chilijską flagą, czy wiesz, co ona reprezentuje? Teraz wyjaśnimy.

obecnie, Zawiera ponad 3 tysiące emotikonów dystrybuowanych w następujących kategoriach: emotikony i ludzie, zwierzęta i przyroda, jedzenie i napoje, aktywności, wycieczki i miejsca, rzeczy, symbole i wreszcie flagi. W tej ostatniej sekcji znajduje się symbol flagi odpowiadający Chile, jednak nie reprezentuje on kraju.

Wyglądać: Kroki korzystania z „WhatsApp Cleaner” na telefonach komórkowych Xiaomi

Znaczenie emotikonów

Emotikona jest wyświetlana po lewej stronie w kolorze niebieskim z samotną gwiazdą pośrodku, az drugiej strony w prawym górnym rogu widać biały pasek, a pod czerwonym paskiem czy to Chile? Cóż, nie, choć identyczna, ta flaga reprezentuje Teksas w Stanach Zjednoczonych, jurysdykcję na południu kraju, która ma duże pustynie i lasy sosnowe, a także ogromną rzekę, która stanowi granicę z Meksykiem, powiedziała. .

Projekt ikony różni się w zależności od systemu operacyjnego, urządzenia mobilnego lub sieci społecznościowej (zdjęcie: Emojipedia)

Czy wiesz, że we wrześniu pojawił się nowy pakiet emoji? Zalecamy kliknąć Tutaj Możesz więc dowiedzieć się, jakich nowych emotikonów będziesz używać. Wśród nich są „Ciężarny mężczyzna”, „Przygryzanie ust”, „Ręce, które tworzą serce” i wiele innych.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.

READ  Jak pobrać tę nową wersję i wszystko, co oferuje swoim użytkownikom?