23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Sztuką jest dowiedzieć się, ile kilobajtów lub megabajtów waży film przed wysłaniem | ZABAWA SPORTOWA

Jest to platforma do obsługi wiadomości błyskawicznych z największą liczbą użytkowników na całym świecie, która do tej pory przekroczyła 5 miliardów pobrań zgodnie z rekordem Sklepu Google Play. Znając tę ​​wygórowaną liczbę, wyobraź sobie, ile zdjęć lub filmów jest udostępnianych codziennie za pośrednictwem czatów indywidualnych lub grupowych, więc dzisiaj nauczymy Cię nowej sztuczki, abyś znał rozmiar filmu w kilobajtach lub megabajtach przed wysłaniem go z telefon komórkowy Apple iOS.

Wyglądać: WhatsApp Plus 17.20 do 17.40: kroki do aktualizacji APK

To jest nowa aktualizacja dla W przypadku telefonów komórkowych z systemem iOS zawiera zarówno funkcję usuwania dźwięku z filmów, jak i narzędzie do sprawdzania, ile którykolwiek z nich waży przed ich wysłaniem. Co to jest dla mnie? Jest to bardzo przydatne w sytuacjach, gdy na przykład pamięć jednego z Twoich kontaktów jest prawie pełna i chcesz udostępnić film, nie uszkadzając go.

Wyglądać: WhatsApp Desktop: poznaj nową funkcję, która zamienia zdjęcia w naklejki

Ważne jest, aby wyjaśnić, że te dwie funkcje zostały już uruchomione około 7 miesięcy temu w wersji beta WhatsApp Na telefonach z Androidem tym razem iPhone’y już wchłonęły te narzędzia. Ponadto rozmiar wideo zostanie natychmiast zaktualizowany, jeśli go zmodyfikujesz, na przykład wytniesz, dodasz teksty lub naklejki, zmieniając w ten sposób ilość kilobajtów lub megabajtów, które waży wideo, i zgłoś to .

Dwie nowe opcje WhatsApp dla iOS (Zdjęcie: Mag)

JAK POBRAĆ WHATSAPP BETA NA IOS?

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać .
  • Kiedy go zainstalujesz, po prostu W WhatsApp Beta na iPhone’a.
  • Teraz powinieneś zostać przekierowany z powrotem do TestFlight.
  • Naciśnij przycisk Akceptuj, aby uzyskać miejsce docelowe, a instalacja WhatsApp beta na telefonie komórkowym nie potrwa długo.
  • Warto zauważyć, że uczestnicy bety WhatsApp na iPhonie są nieco bardziej ograniczeni.
READ  Wybierasz się na wycieczkę? Dowiedz się, jak włączyć głos w Waze, aby uzyskać wskazówki dojazdu. Oto jak to się robi — naucz mnie czegoś o nauce

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.