28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Poznaj pięć nowych ofert pracy, które przygotowuje aplikacja na rok 2022 | Android | iOS | iPhone | Jabłko | Aplikacje | Smartfon | technologia | sztuczka | Samouczek | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Boże Narodzenie się skończyło, a teraz cały świat skupia się na Nowym Roku 2022, nawet w tym roku Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych z ponad 5 miliardami użytkowników na całym świecie, która może uruchomić do 5 nowych i ważnych narzędzi w przyszłym roku. Chcesz wiedzieć, czym one są? Szczegółowo opiszemy poniżej.

Wyglądać: WhatsApp przestanie działać na tych telefonach w 2022 r.

Według informacji opublikowanych przez portal technologiczny Przewidywali, że w sumie będzie 5 zmian lub narzędzi Wciąż w fazie rozwoju na 2022 rok, od animowanych emotikonów po tworzenie społeczności w ramach czatów grupowych.

Wyglądać: WhatsApp: jak zmienić logo na złoty kolor na Nowy Rok 2022?

Oferty pracy, które WhatsApp przygotowuje na 2022 r.

Twórz społeczności

Jest to ekskluzywne narzędzie do czatów grupowych, chociaż wciąż jest bardzo mało informacji na temat tej opcji, szacuje się, że będzie działać w następujący sposób: Administratorzy każdej grupy będą mogli utworzyć w nich łącznie do 10 podgrup , wspomniała Informacje Wabeta.

Sąsiednie firmy

Jest to jedna z najważniejszych funkcji na liście, ponieważ została przetestowana tylko z użytkownikami wersji beta w Brazylii, jednak jest prawdopodobne, że w przyszłym roku dotrze do wszystkich w różnych częściach świata. Zasadniczo jest to opcja, która będzie działać w tandemie WhatsApp dla firm (Biznes), ponieważ pochodzi z oficjalnej aplikacji, możesz znaleźć przedsiębiorców, którzy korzystają z tej wersji aplikacji, dzięki czemu będziesz mógł się z nimi skontaktować bez dodawania ich, a wszystko to dzięki potencjalnemu wdrożeniu zakładki Firmy w pobliżu.

animowane serca

Gdy wyślesz emoji z czerwonym sercem przez aplikację mobilną, Sieć WhatsApp o pulpit, wyjdzie w gigantycznym rozmiarze i zacznie delikatnie uderzać, ponieważ chcą zrobić to samo z resztą kolorowych serc (czerwone, niebieskie, zielone, fioletowe itp.), ale animacja będzie tylko aktywowana, jeśli ikona jest udostępniana sama, oznacza to, że nie pojawi się, jeśli dołączysz wiadomości tekstowe lub inny emoji.

READ  „Czuję się naprawdę źle”, producent FF XIV przeprasza na granicy łez za opóźnienie Endwalkera

Nowy projekt kolekcji

WhatsApp Doda nowy przycisk lub ikonę lupy o nazwie „Wyszukaj”, która pojawi się w profilu każdego kontaktu na liście Użytkownicy biznesowi. Chociaż ta zmiana nie jest niczym nowym, jak wcześniej mieli ją użytkownicy Androida, teraz pojawi się na iOS z bardzo podobnym wyglądem.

Edytuj odbiorcę zdjęcia

Wreszcie, jest to jedno z narzędzi, które wciąż budzi wątpliwości, czy zostanie zaimplementowane, ponieważ może być surowo wykorzystywane do udostępniania spamu. Który składa się? To proste, kiedy wyślesz zdjęcie lub opublikujesz je jako status, możesz wybrać kontakt, któremu udostępnisz to zdjęcie lub komu chcesz zobaczyć swój status WhatsApp.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]