27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp Plus | Skąd wiesz, czy Twoje konto zostało zbanowane | wiszące | APK | Najnowsza wersja | Pobierz | Aplikacje | Smartfon | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Sprawdź to. Po prostu rejestrując numer drugiej osoby na urządzeniu mobilnym, nie możesz tak po prostu rozmawiać , ale możesz też wysyłać zdjęcia i filmy w najczęściej pobieranej aplikacji, dzięki czemu możesz szybciej rozmawiać na określony temat, a nawet wykonywać całkowicie bezpłatne połączenia telefoniczne lub wideo.

Jednak aby mieć więcej funkcji, wielu użytkowników na całym świecie zdecydowało się na pobranie pliku Plik APK , tak samo jak już w wersji 17.60. Co sprawia, że ​​jest wyjątkowy i dlaczego tak bardzo go lubi?

Wyglądać: WhatsApp Plus 17.60: Skąd pobrać najnowszy pakiet APK bez problemów

Cóż, w WhatsApp Plus możesz nie tylko zmienić pełny kolor platformy, ale także zaplanować wiadomości tekstowe, a nawet automatycznie odpowiedzieć, pozostawiając wiadomość osobie, która do Ciebie napisała. Wszystko to bez korzystania z innych typów aplikacji.

Jednak w ostatnich dniach wielu użytkowników nie miało dostępu Z jakiegoś powodu otrzymali wiadomość od Tymczasowo zawieszone. O czym on mówi? Zostałeś zbanowany? Cóż, tutaj mówimy.

JAK WIEDZIEĆ, JEŚLI SKORZYSTAŁEŚ Z WHATSAPP PLUS?

To łatwiejsze niż myślisz. Jak pokazano Oryginalna aplikacja Facebook, jeśli wykryje, że używasz jednego z jej wariantów z tą samą usługą przesyłania wiadomości, Twoje konto może zostać zablokowane na pewien czas, dopóki nie użyjesz standardowej wersji aplikacji.

Tak jest, jeśli otworzysz Na telefonie komórkowym pojawiło się słowo „Wstrzymane”, co oznacza, że ​​będziesz musiał pobrać WhatsApp ze Sklepu Google Play lub Sklepu iOS, aby rozwiązać problem. W przeciwnym razie nie będziesz mógł kontynuować pisania ani odzyskiwania wiadomości.

To jest wiadomość, która pojawia się w WhatsApp Plus, jeśli Twoje konto zostało zawieszone. (Zdjęcie: magazyn)

Jeśli chcesz nadal korzystać z WhatsApp Plus, zawsze powinieneś aktualizować plik APK, ponieważ wprowadza on nowe mody, aby uniknąć trwałego zablokowania konta i utraty czatów.

Aby to zrobić, po prostu przejdź do ustawień WhatsApp Plus i dotknij tam, gdzie jest napisane Ustawienia. W tym momencie przewiń w dół i dotknij Aktualizuj. Dzięki niemu zostanie pobrany najnowszy plik APK, co pozwoli uniknąć kary.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected] Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.

READ  Jak dokonać bezpłatnej aktualizacji, jak sprawdzić, czy mój komputer jest kompatybilny i jakie są wymagania