27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp Plus 2021: Pobierz nową wersję i wszystko, co oferuje swoim użytkownikom

Idealna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych działa w wersji WhatsApp Plus.

aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych WhatsApp Jest to jedna z najczęściej używanych platform na świecie, a wczoraj odnotowała jeden z najgorszych spadków, dotykający ponad 2 miliardy użytkowników w codziennych zadaniach komunikacyjnych, zarówno w pracy, jak i na studiach, ale od tysięcy lat korzystają oni z nowej wersji Aplikacja. To jest o Whatsapp plusNieautoryzowana aktualizacja Serwis społecznościowy Facebook (Właściciel platformy), ale wygląd aplikacji można całkowicie dostosować: kolory, motywy, a nawet tła.

Stał się popularny wśród ekspertów, ponieważ ma inne funkcje niż wersja oryginalna: na przykład Zapewnia ekskluzywne „emotikony”, legendę „online” można ukryć, a użytkownik decyduje, kto może się połączyć, a kto nie. Możesz także zobaczyć, które kraje zostały usunięte, a także zakryć sekcję Pisanie, aby nikt nie wiedział, kiedy dana osoba pisze wiadomość., między innymi.

Jednak chociaż wciąż istnieje wiele narzędzi do dołączenia do WhatsApp, niektórzy ludzie zdecydowali się pobrać i używać WhatsApp Plus APK, tak jak w wersji 17.50. Następnie zostawimy Ci wszystkie szczegóły, abyś mógł pobrać aplikację na swoje urządzenie (komputer lub telefon komórkowy).

Jak mogę go pobrać? (komputer)

Możesz zastosować nowy WhatsApp Plus Pobierz go pod tym linkiem https://apkzdescargar.com/whatsapp-plus/ Aby dostać nową pracę. Następnie wykonaj następujące kroki:

1. Usuń oryginalny WhatsApp.

2. Przejdź do Google Chrome i pobierz WhatsApp Plus APK (plik wykonywalny) z wybranej strony.

3. Sprawdź adres URL, aby uniknąć pobierania złośliwego oprogramowania lub oprogramowania, które może uszkodzić Twój komputer.

4. Zainstaluj WhatsApp Plus, aby zezwolić na Google Chrome.

5. Wreszcie można zainstalować WhatsApp Plus. Musisz wybrać numer telefonu komórkowego i wybrać, skąd eksportować czaty.

W przypadku pojawienia się ostrzeżenia, że ​​nie można zainstalować WhatsApp Plus, należy usunąć wszystko, co dotyczy WhatsApp. Aby to zrobić, przejdź do Ustawień i aplikacji, a w pasku wyszukiwania wpisz WhatsApp.

Użytkownik wchodzi do nowej aktualizacji WhatsApp.
Logowanie użytkownika do nowej aktualizacji WhatsApp.

Najnowsza wersja aplikacji zawiera również informacje takie jak:

READ  Android 12 | Dowiedz się, czy Twój model telefonu komórkowego Huawei | Android | Jabłko | iOS | iPhone | technologia | Aplikacje | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

– Nowy system prywatności i bezpieczeństwa

– Możliwość skonfigurowania WhatsApp Plus w trybie „Nie przeszkadzać”

– Ukryj status kontaktu i rozmowy.

– Status „Ostatnio widziany” może zostać zablokowany lub zawieszony

– Włącz automatyczne powiadomienia o usuwaniu.

– Możesz aktywować w określonym czacie, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o połączeniach.

– Nie będziesz już cierpieć z powodu irytujących reklam w „historiach” ludzi ani nie będą prosić Cię o pobranie innych dziwnych aplikacji.

Ma opcję planowania wiadomości, a nawet określa, czy pojawia się niebieski znacznik wyboru, gdy nie ma odpowiedzi.

– Możesz odzyskać zdjęcia, które zostały usunięte z czatu.

– Masz możliwość zmiany koloru każdej sekcji, a także pobierania nowych motywów.

Kroki, aby ukryć swoje zdjęcie

1. Zaloguj się do aplikacji i przejdź do ustawień.

2. Następnie przejdź do Prywatności i przeczytasz sekcję o nazwie Zdjęcie profilowe.

3. Wybierz „Tylko Twoje kontakty” lub „Osoby” w tej opcji.

Od momentu, w którym wybierzesz poprzednią alternatywę, za każdym razem, gdy ktoś szuka Twojego numeru, aby z Tobą porozmawiać (i zapisałeś go również w Kontaktach), a Ty nie jesteś „Online”, Twoje zdjęcie się nie pojawi. Oznacza to, że będziesz mógł zobaczyć swoje zdjęcie tylko wtedy, gdy korzystasz z aplikacji.

Czy korzystanie z nowej wersji jest bezpieczne?

Jak wspomniano powyżej, nie ma oryginalnej wersji firmy kierowanej przez Marka Zuckerberga. Podobnie jest to całkowicie bezpieczna aktualizacja dla każdego użytkownika.

Na koniec, jeśli masz problem z WhatsApp Plus, możesz skontaktować się z następującymi adresami, aby rozwiązać problem:[email protected] NS [email protected]

Czytaj: