6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp, nie będziesz mógł przekazać tej samej wiadomości do wielu grup

WhatsApp Jest to jedna z platform natychmiastowa wiadomość Najczęściej używany każdego dnia przez miliony ludzi na całym świecie, niezależnie od tego, czy komunikują się przez Wiadomości, zdjęcia, filmy, notatki głosowe i rozmowy wideoitp.

Wśród wielu jego zalet jest to, że jest stale aktualizowana automatycznie, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się nowymi narzędziami, czy to związanymi z bezpieczeństwem, czy nowymi funkcjami.

WhatsApp, nie będziesz mógł przekazać tej samej wiadomości do wielu grup. Zdjęcie: naprawić

WhatsApp niedawno wdrożył opcję na urządzeniach z iOS, która uniemożliwia użytkownikom przekazywanie tej samej wiadomości do wielu grup czatu jednocześnie. Te właściwości można udostępniać tylko w jednej rozmowie naraz.

Ze swojej strony WABetaInfo wydał ostrzeżenie, że aplikacja dodała tę funkcję w wersji beta aktualizacji Androida 2.22.7.2 i została zweryfikowana w wersji beta 22.7.0.76 dla iOS.

WABetaInfo podobno udostępnił zrzut ekranu przedstawiający powiadomienie ostrzegające użytkowników, że nie mogą przekazywać wiadomości wysłanych do więcej niż jednego czatu grupowego na raz.

Możesz również przeczytać: WhatsApp, Skąd wiesz, ile razy kontakt widział Twój status?

To nowe narzędzie ogranicza przekazywanie wiadomości do jednej, w ten sposób, gdy wiadomość pojawia się jako przekazana, nie będzie możliwe przekazanie jej do innych grup na tej platformie.

Ci, którzy spróbują przekazać wiadomość, zobaczą na ekranie powiadomienie z informacją, że „Przekazane wiadomości można wysyłać tylko do jednego czatu grupowego”. Aby przesłać go kilka razy, musisz go zaznaczyć i wysłać pojedynczo do innej rozmowy z kilkoma uczestnikami.

Możesz również przeczytać: WhatsApp: jak wyłączyć wiele urządzeń i szybko pobierać wiadomości

W tej chwili ta opcja jest dostępna tylko dla beta testerów WhatsApp na Androida 2.22.8.11 lub WhatsApp na iOS 22.7.0.76 beta, ale oczekuje się, że wkrótce będzie dostępna dla wszystkich użytkowników.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą sekcją Technika.

READ  Potwierdź pokaz gier Xbox i Bethesda 2022