21 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp: Jakie jest znaczenie nauki i kiedy się ją stosuje? Zabawa sportowa

WhatsApp: Jakie jest znaczenie nauki i kiedy się ją stosuje? Zabawa sportowa

Korzysta z niego ponad cztery miliardy użytkowników Komunikator WhatsApp Na całym świecie możesz komunikować się ze swoimi kontaktami, ponieważ ta ważna platforma opracowana przez Meta zawiera dziesiątki funkcji, które można znaleźć bezpośrednio w czatach osobistych i grupowych lub w ustawieniach aplikacji, ale są też inne funkcje, które są aktywowane dopiero po A określone narzędzie zostało włączone. To dziwny przypadek „ikony flagi”. Chcesz wiedzieć, co ona oznacza? W Depor od razu to wyjaśnimy.

To nie jest kłamstwo, jak trzeci niebieski haczyk, który pojawi się, jeśli zrobisz zrzut ekranu rozmowy, to po prostu fałszywa informacja krążąca w mediach społecznościowych, jednak Znacznik jest prawdziwy i powoduje zamieszanie wśród użytkowników, ponieważ występuje tylko w niektórych wiadomościach.

Patrzeć: Sztuczka polegająca na wyłączeniu WhatsApp za pomocą proxy bez dezaktywacji Internetu

Dlaczego pojawia się w wiadomościach WhatsApp i co to oznacza? Etykieta pojawia się tylko na czatach, w których aktywowałeś określone narzędzie „wiadomości tymczasowe”, co pozwala automatycznie usunąć całą treść rozmowy po 24 godzinach, 7 lub 90 dniach. Po co jest nauka? podstawowy, Ułatwi to zachowanie niektórych wiadomości lub plików multimedialnych, nawet przy włączonej powyższej funkcji.

Jak korzystać z ikony flagi w WhatsApp

 • Najpierw sprawdź to WhatsApp Nie masz żadnych oczekujących aktualizacji.
 • Otwórz aplikację i wejdź na dowolny czat.
 • Naciśnij i przytrzymaj wiadomość lub plik przez kilka sekund, aż zmieni kolor na szary.
 • Jak widać, od tej chwili ikona flagi nie będzie już wyświetlana u góry Najpierw musisz aktywować wiadomości tymczasowe: dotknij nazwy kontaktu lub grupy > przewiń w dół > dotknij Wiadomości tymczasowe > wybierz opcję.
 • Jest kompatybilne tylko z wiadomościami wysyłanymi lub odbieranymi po włączeniu narzędzia.
 • Kliknij ponownie tekst, obraz, wideo itp., teraz pojawi się flaga, kliknij ją.
 • To wszystko, więc po upływie czasu automatycznego usuwania Twoja wiadomość nie zostanie usunięta z czatu.
READ  Możesz teraz poprosić Google o usunięcie Twoich danych osobowych z wyników wyszukiwania

Oto najczęstsze błędy w WhatsApp

 • Rozmowa z nieznajomymi: Nigdy nie odpowiadaj na wiadomości z nieznanego lub niezarejestrowanego numeru, a nawet gorzej, jeśli nie jest on określony w powitaniu. Nie dodawaj go też bo będzie miał dostęp do Twojego zdjęcia profilowego, informacji, imienia i opisu, może być złodziejem, szantażystą, porywaczem itp.
 • Korzystaj ze zmodyfikowanych wersji aplikacji: Programy, przy których doszło do manipulacji, takie jak WhatsApp Plus, GB, Fouad i inne, nie są w 100% bezpieczne. Jeśli pobierzesz lub zaktualizujesz go z niezaufanej strony, istnieje ryzyko, że zainstalujesz zainfekowany wirusem plik APK, który uzyska dostęp do Twoich czatów, a nawet informacji finansowych, kradnąc w ten sposób Twoje oszczędności w banku. Jeśli Meta wykryje, że korzystasz z MOD-u, zablokuje Cię również tymczasowo lub na zawsze.
 • Nie zdarza się: Wiele osób nie aktualizuje aplikacji, ponieważ zwykle waży więcej i boi się, że zabraknie miejsca na dysku. Zalecamy zarezerwowanie miejsca, ponieważ aktualizacje nie tylko zapewniają nowe narzędzia i funkcjonalność lub usuwają błędy i błędy, ale także odnawiają poprawki bezpieczeństwa, aby zapobiec padnięciu ofiarą potencjalnego cyberataku.

Jak uniemożliwić WhatsApp automatyczne pobieranie obrazów?

Aby zarządzać swoimi preferencjami, dotknij Ustawienia > Pamięć i dane. Możesz tam wybrać, kiedy chcesz, aby WhatsApp automatycznie pobierał zdjęcia, pliki audio, wideo i dokumenty. Stuknij każdy typ multimediów i wybierz opcję Nigdy, Wi-Fi lub Wi-Fi i mobilna transmisja danych.

Jak aktywować automatyczne wiadomości w WhatsApp?

Otwórz aplikację WhatsApp Business. Kliknij ikonę Więcej opcji > Narzędzia pracy > Wiadomość o nieobecności. Aktywuj opcję wysłania wiadomości. W obszarze Wiadomość o nieobecności stuknij wiadomość, aby ją edytować, a następnie stuknij OK.

Czy spodobały Ci się nowe informacje o WhatsApp? Nauczyłeś się przydatnej sztuczki? Ta aplikacja jest pełna nowych „sekretów”, kodów, skrótów i narzędzi, których możesz próbować dalej, a aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wpisać poniższy link WhatsApp W Debord to wszystko. na co czekasz?

READ  Niespodzianka: nowy kontroler inspirowany GameCube jest już dostępny na Nintendo Switch