3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp, jak opublikować film bez historii w swoim statusie

WhatsApp Jest to jedna z platform natychmiastowa wiadomość Najczęściej używane codziennie przez miliony ludzi na całym świecie, aby pozostać w kontakcie za pośrednictwem wiadomości, zdjęć, filmów, notatek głosowych, połączeń wideo itp.

Jedną z wielu jego zalet jest to, że jest stale aktualizowana o nowe funkcje i narzędzia, między innymi stan, Co jest bardzo popularne wśród użytkowników.

WhatsApp, jak opublikować film bez ucinania go w swoim statusie. Zdjęcie: Freepik

Jak umieścić długi film w stanach WhatsApp

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że stany są automatycznie usuwane 24 godziny po ich opublikowaniu przez użytkownika i mogą to być zdjęcia, 30-sekundowe filmy, a nawet zdjęcia z naklejkami, muzyką itp.

Polecamy przeczytać: Jak mogę aktywować tymczasowe wiadomości z WhatsApp Web?

Ale jeśli chodzi o filmy, istnieje ograniczenie, ponieważ aplikacja nie pozwala na umieszczanie bardzo długich filmów. Jeśli w Twoim przypadku masz telefon komórkowy z Androidem, podpowiemy Ci sztuczkę, aby w końcu móc umieszczać filmy, które trwają dłużej niż zwykle.

Kroki, które musisz wykonać, to:

  • Pierwszą i najważniejszą jest aktualizacja WhatsApp do najnowszej wersji, którą możesz zrobić w Google Play na swoim telefonie.
  • Pobierz aplikację „Pełny stan wideo i narzędzie do pobierania dla WhatsApp”.
  • Po zainstalowaniu musisz przyznać mu uprawnienia dostępu do galerii zdjęć.
  • Kliknij przycisk statusu przesyłania, a galeria otworzy się automatycznie, dzięki czemu w statusie WhatsApp możesz wybrać długi film, który chcesz przesłać.
  • Wreszcie otworzy się WhatsApp i zapyta, gdzie chcesz udostępnić wideo, wybierz stany.
  • Zrobione tak łatwo, Twój film zostanie przesłany do stanów bez żadnych przerw.

Polecamy przeczytać: WhatsApp zwiększy bezpieczeństwo dzięki nowemu kodowi weryfikacyjnemu

Pamiętaj, że WhatsApp jest stale aktualizowany, więc musisz pamiętać o zainstalowaniu najnowszej wersji, aby zastosować tę sztuczkę i opublikować żądane filmy.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat i nie tylko, odwiedź sekcję technologia.

Podążaj za nami

Dyplom z komunikacji społecznej, absolwent Autonomicznego Uniwersytetu Jukatanu. Pracował w różnych mediach w Meridzie na Jukatanie. Hobby: miłośnik zwierząt, podróże i czytanie.

Więcej

READ  Jak zdobyć wersję beta Overwatch 2 już dziś; Daty, godziny i wymagania