2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Jak długo należy usunąć wiadomość dla każdej przeczytanej osoby | Aplikacje | sztuczka | Smartfon | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Prawdziwa sztuczka, o której niewielu wie! Jest to jedna z aplikacji do przesyłania wiadomości, które wielu pobiera, aby mogli rozmawiać ze wszystkimi znajomymi. Jednakże, Czasami błędnie wysyłamy wiadomość i próbujemy ją usunąć, pozostawiając ślad „usunięta wiadomość”.. Czy wiesz, ile masz czasu po przeczytaniu? Cóż, tutaj ci powiemy.

Aby usunąć wysłaną wiadomość Wystarczy dotknąć tekstu, a następnie dotknąć opcji Usuń. To wskaże, czy chcesz go usunąć tylko na swoim czacie, czy na czacie wszystkich. Jeśli wybierzesz drugą, druga osoba nie będzie mogła automatycznie przeczytać tego, co napisałeś.

Wyglądać: WhatsApp zmienia swoją nazwę, a tutaj podajemy jej nazwę

Aby usunąć wysłaną wiadomość Masz na to tylko godzinę. Odkryto, że możesz to również zrobić, jeśli druga osoba go przeczyta. ile masz czasu?

W ten sposób możesz usunąć wiadomość, która została przeczytana w WhatsApp. (Zdjęcie: magazyn)

JAK DŁUGO MUSISZ USUNĄĆ, ABY PRZECZYTAĆ WIADOMOŚĆ WHATSAPP?

Usuń wysłaną wiadomość które zostały już otwarte lub przeczytane, mogą się różnić w zależności od tego, ile chcesz, aby zniknęły. W takim przypadku będziesz mieć tylko jedną parę na maksymalnie 10 minut Możesz więc usuwać między innymi tekst, obraz, wideo, GIF.

Pamiętaj też, że po usunięciu wiadomości zostawisz ślad. Nie byłoby inaczej, gdyby druga osoba nie przeczytała ogłoszenia. Zawsze powie „Wiadomość usunięta”.

Chociaż istnieje wiele aplikacji, które mogą dowiedzieć się, co powiedzieli usunięte wiadomości, zalecamy Te same powiadomienia, które zawsze zapisują powiadomienia wysyłane do Ciebie z dowolnej aplikacji, w tym z WhatsApp.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected] Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz w ten sposób .

READ  Wideo: Astronom amator rejestruje wpływ nieznanego obiektu kosmicznego na Jowisza