5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp i telefony komórkowe, na których aplikacja przestanie działać

Jesteśmy dopiero w ostatnich dniach z powodu wielkiego zaciemnienia, z którego słynie Podanie z WhatsAppCóż, 1 listopada przestanie działać na długiej liście telefonów komórkowych, więc jeśli nadal nie wiesz, co to jest, czytaj dalej.

Pierwszy z Listopad Aplikacja przestanie działać na niektórych typach telefonów komórkowych z systemem Android i iOS, co niewątpliwie wpłynie na miliony ludzi.

Zgadza się, komunikator WhatsApp ogłosił, że od 1 listopada przestanie działać na niektórych typach komórka Android i iOS.

Każda nowa wersja aplikacji oferuje inne wsparcie, którego wiele urządzeń nie może uzyskać ze względu na ich system operacyjny.

Własna decyzja Facebooka wynika również ze środków bezpieczeństwa wdrażanych w każdej aktualizacji.

WhatsApp przestanie działać na telefonach z systemem Android 4.0.4 lub iPhonie z systemem iOS 9 lub starszym, a my przedstawimy Ci listę tych, które już nie będą działać.

Android
  • Samsung: Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core, Galaxy Ace 2.
  • Sony: Xperia M.
  • Huawei: Ascend G740, Ascend Mate, Ascend D2.
  • LG: Lucid 2, Optimus Prime F7, Optimus F5, Optimus L3 II Dual, Optimus F5, Optimus L5 II, Optimus L5 Dual, Optimus L3 II, Optimus L7 II Dual, Optimus L7 II, Optimus Prime F6, Enact, Optimus L4 II Podwójny Best F3, Optimus L4 II, Optimus L2 II i Optimus Prime F3Q.
  • ZTE: Grand S Flex, ZTE V956, Grand X Quad V987, Grand Memo.
  • Otros: Archos 53 Platinum, HTC Desire 500, Caterpillar Cat B15, Wiko Cink Five, Wiko Darknight, Lenovo A820, UMi X2, Faea F1, THL W8.
iOS
  • Apple iPhone SE (16 GB, 32 GB, 64 GB).
  • Apple iPhone 6S (16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB).
  • Apple iPhone 6S Plus (16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB).
READ  8 rzeczy do zrobienia przed wielką grą Animal Crossing: New Horizons – bezpłatna aktualizacja Nintenderos

Należy zauważyć, że z aplikacji zalecają, aby użytkownicy Androida korzystali z urządzenia zgodnego z wersją 4.1 lub nowszą, aby uzyskać „lepsze wrażenia”.

Ze swojej strony użytkownikom iPhone’a doradzają, że system operacyjny to iOS 10 lub nowszy.

Teraz wiesz, jeśli masz któryś z tych szablonów, o których wspomnieliśmy, bądź bardzo ostrożny, ponieważ na pewno stracisz aplikację i nie będziesz mógł jej używać tak, jak wcześniej, więc może nadszedł czas na aktualizację, aby nie uruchamiać z tego.