21 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Dowiedz się, jak ukryć swoje zdjęcie profilowe i ostatni kontakt jakiegoś kontaktu | ZABAWA SPORTOWA

Dokłada wszelkich starań, aby jego platforma była bezpieczniejsza, niezawodna, a przede wszystkim zapewniała użytkownikom większą prywatność. Wspomniana aplikacja traktuje te ostatnie bardzo poważnie, bo od początku roku nie przestaje oferować takich narzędzi jak: wiadomości tymczasowe, które są automatycznie usuwane po 7 dniach; Zdjęcia lub filmy, które znikają po ich obejrzeniu; Tryb wielu urządzeń (wciąż testowany) itp. Teraz dowiedzieliśmy się, że firma pracuje nad nowym narzędziem zwiększającym prywatność, czy chcesz wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi? Tutaj to wyjaśnimy.

Jak pamiętasz jakąkolwiek zmianę pracy lub projektu? Nawet jeśli jest mały, przechodzi fazę testów znaną jako wersja beta aplikacji, w której użytkownicy będą mogli wypróbować nowe narzędzia, zanim zostaną oficjalnie wydane w oryginalnej wersji.

Wyglądać: Dowiedz się, co oznaczają te emotikony WhatsApp i kiedy należy ich używać

Obecnie, jeśli chcesz ukryć swoje zdjęcie profilowe i czas ostatniego połączenia, masz do wyboru trzy opcje: „Wszyscy”, „Moje kontakty” i „Nikt”; Na przykład, jeśli chcesz, aby określony użytkownik nie widział Twojego zdjęcia, będziesz musiał wybrać ostatnią opcję, ale wtedy zrobisz to samo dla wszystkich swoich kontaktów i otrzymasz klasyczne wiadomości: „Zabiłeś mnie” NS „Dlaczego nie widzę twojego zdjęcia profilowego?”.

Wyglądać: Sprawdź ostateczną listę 52 telefonów komórkowych, które nie będą już miały WhatsApp przed końcem roku

Ostatnio średnia Wspomniałem, że zielona aplikacja to nowa funkcja dla użytkowników, aby uniknąć ukrywania swojego zdjęcia profilowego i czasu ostatniego połączenia przed wszystkimi, jest to opcja „Moje kontakty z wyjątkiem”. Jest jeszcze w fazie rozwoju i dlatego nie jest jeszcze dostępny w wersji beta, ale wspomniany broker wskazuje, że wkrótce pojawi się na iOS i Androida od Apple.

Moje kontakty z wyjątkiem (Zdjęcie: WabetaInfo Twitter / zrzut ekranu)

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

READ  WhatsApp przestanie działać na tych telefonach komórkowych w 2022 r.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.