8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp doda dotykową informację zwrotną do aplikacji: tak to będzie działać

Reakcje na WhatsApp będą miały dotykową informację zwrotną, gdy pojawi się aktualizacja aplikacji w przyszłości.

WhatsApp będzie wibrował Twój telefon komórkowy, gdy wyślesz reakcję na wiadomość

oprócz Wydaj pierwszą wersję natywnej aplikacji macOS Oparte na Zmień sposób wysyłania obrazów w pełnej rozdzielczościI WhatsApp Myśli o nowych sposobach ulepszenia obsługi aplikacji do przesyłania wiadomości. Aby to osiągnąć, będzie się składać z jednej z następujących zmian, które wdrożysz Dodać reakcje Dotknij w aplikacji.

Jeśli nie wiesz, co rozumiemy pod tym pojęciem, powinieneś wiedzieć the reakcje Dotyk jest reakcją dotykową które Twój telefon komórkowy emituje poprzez wibracje podczas wykonywania jakiejś czynności, np Wybierz tekst skopiować lub wpisać na wirtualnej klawiaturze.

Reakcje na WhatsApp będą miały wibracje

Tyle, ile możemy się nauczyć, dzięki ludzie WABetaInfoostatni Wersja próbna WhatsApp na Androida Złożenie pracy reakcje haptyczny w sekcji Interakcje z aplikacji.

Jak wskazano, w Aby odpowiedzieć na wiadomość, urządzenie wyemituje niewielką wibrację Który powiadomi użytkownika, że ​​reakcja została wysłana poprawnie. Oprócz uczynienia procesu odpowiadania na wiadomość bardziej interaktywnym, ta funkcja może być przydatna dla osób z pewnymi wadami wzroku i może być uważana za funkcję ułatwień dostępu. Nie wiadomo, czy powstał później Wyłącz tego typu wibracje Poprzez ustawienia aplikacji.

Wersja WhatsApp, która wprowadza obsługę dotykowego sprzężenia zwrotnego w reakcjach, jest kompatybilna z Wydanie WhatsApp Beta 2.23.3.3 dla Androida, która jest już wdrażana w sklepie Google Play. Ci, którzy trzymają się programu beta, mogą teraz pobrać nową wersję.

Reszta osób, które w międzyczasie nie są w fazie beta, może być tego pewna Pobierz najnowszą wersję WhatsApp Aby upewnić się, że otrzymujesz wszystkie najnowsze wiadomości od momentu ich opublikowania.