11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Whatsapp: Czy możesz usunąć wiadomość „pisanie” z aplikacji? | usuń | Aplikacje | Smartfon | Oszustwo 2022 | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Jest to aplikacja, która daje nam dostęp do wielu narzędzi komunikacji i personalizacji. Na przykład mamy narzędzie, które pozwala nam usuwać wiadomości po 24 godzinach ich czytania lub usuwać zdjęcia i obrazy, które znikają. Ale Wielu też chce ukryć słynne „pismo”.

Wyglądać: WhatsApp: dlaczego nie powinieneś wysyłać emoji z białym sercem

Jak ukryć „pisanie” przed ? Chociaż jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań, które ludzie zadają, istnieje pewien sposób na całkowite usunięcie go z aplikacji, a tym samym niezauważenie go. Wykonaj wszystkie kroki.

Dowiedz się, jak nigdy nie pojawiać się „pisanie” w WhatsApp. (Zdjęcie: magazyn)

JAK UKRYĆ „PISAĆ” W WHATSAPP?

Aktywuj tryb samolotowy

Jedną z dobrze znanych sztuczek, która nigdy nie wychodzi z mody, jest możliwość aktywacji trybu samolotowego, gdy chcemy napisać wiadomość WhatsApp. W ten sposób „typ” nigdy się nie pojawi. Wystarczy opuścić pasek powiadomień, dotknąć trybu samolotowego, a następnie otworzyć WhatsApp, aby wpisać tekst. Na koniec wyłącz tryb samolotowy.

Pobierz WhatsApp Plus

Jedną z rzeczy, które oferuje nam APK WhatsApp Plus, jest to, że pozwala aktywować tryb samolotowy z tej samej aplikacji. W ten sposób druga osoba nie będzie wiedziała, że ​​piszesz, i nie zauważy, że jesteś „online”.

Odpowiedz z powiadomień

Inną sztuczką, o której niewielu wie, jest to, że odpowiadając komuś z paska powiadomień, nie będą wiedzieć, kiedy piszesz, ponieważ nie jesteś w tej samej aplikacji. Na razie można to zrobić tylko na terminalach z Androidem.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected] Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

READ  Plotka: Zelda: Wind Waker i Twilight Princess pojawią się w 2022 roku na Nintendo Switch