23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Czy hotelowy emoji z sercem oznacza | hotel miłości | Znaczenie | emojipedia | Smartfon | Aplikacje | nd | nnni | Spor-Play

Czy któryś z Twoich znajomych wysłał Ci emoji hotelu z sercem z przodu? Jest to jedna z aplikacji do przesyłania wiadomości, z której codziennie korzysta wiele osób, aby móc rozmawiać lub rozmawiać z kimkolwiek zechcą. Po zarejestrowaniu numeru telefonu w telefonie komórkowym możesz uzyskać dostęp do funkcji, takich jak możliwość wysyłania zdjęć, filmów, GIF-ów, a nawet wykonywania bezpłatnych połączeń lub połączeń wideo bez konieczności płacenia ani grosza lub dzwonienia w roamingu na telefonie komórkowym.

W ostatnich tygodniach Integruje nowe funkcje, takie jak możliwość aktywacji samozniszczenia wiadomości lub zdjęć, które zostaną usunięte po otwarciu przez znajomych, rodzinę lub grupy.

Wyglądać: Skąd pobrać APK WhatsApp Plus 17.40 bez problemów

Ale nie tylko to, aplikacja należąca do Facebooka przygotowuje się również do integracji nowych emotikonów ze swoją platformą. Tak jest w przypadku mężczyzny w ciąży, rozmrożenia, rozlanej szklanki wody itp.

Chociaż istnieje ponad 500 emotikonów Jedna z nich zwraca uwagę na drugą ze względu na jej znaczenie. Czy wiesz, co to jest hotel z sercem? Jeśli ktoś wyśle ​​Ci ten kod, czas dowiedzieć się, co to jest i kiedy go użyć, abyś był ostrożny.

Co oznacza emoji hotelu z sercem na WhatsApp?

zatrudnienie Istnieje sekcja hoteli i domów różnego typu. Możemy znaleźć opuszczony dom, a nawet pocztę, ale domem, który rzuca się w oczy, jest hotel z sercem na fasadzie. Czy wiesz co to jest?

Aby mieć pewność, co naprawdę masz na myśli w WhatsApp, musisz zwrócić się do słynnej strony internetowej, która jest odpowiedzialna za wyjaśnienie wszystkich emotikonów na świecie: .

Czy ktoś wysłał Ci emoji hotelu z sercem? Wiem, co to znaczy. (Zdjęcie: magazyn)

Według omawianej strony hotel z sercem na froncie oznacza, że ​​jest to hotel, który można wynająć na godziny, a nie na doby, zwłaszcza dla par.

READ  Ten iPad to produkt, którego potrzebujesz na powrót do szkoły i nie jest tak drogi, jak myślisz

Kocham hotel?, jak wiadomo w języku angielskim, jest zatwierdzony jako część W 2010 roku i oprócz w 2015 roku.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku.