22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Czy emoji z trzema kroplami nie jest wodą, co oznacza | Znaczenie | Aplikacje | Smartfon | wirusowe | ZABAWA SPORTOWA

ten Messenger zawiera dziwne szczegóły, które powinieneś już dziś poznać i podzielić się ze znajomymi. .emotikon Zostały stworzone, aby wyrazić jakąś emocję, zastąpić słowa lub przedstawić coś podczas rozmowy. Chociaż możesz używać go na swój własny sposób i tak, jak chcesz, ważne jest, aby znać jego prawdziwe znaczenie, aby nie pomylić się podczas rozmowy z przyjaciółmi lub rodziną, na przykład: Jeśli ktoś wyśle ​​Ci symbol żółtego serca , to nie znaczy, że cię lubią, ale docenia twoją przyjaźń. Przy tej okazji wyjaśnimy, co reprezentuje ikona „krople”.

Wyglądać: WhatsApp: co to jest emoji „ee” i kiedy jest używane

Ikona lub emotikony zwane „kroplami” włączone , jest jednym z najczęściej używanych emotikonów na świecie, plasującym się na 112 miejscu spośród ponad 3 tysięcy wymienionych przez WhatsApp, , portal internetowy przeznaczony do obliczania liczby udostępnień kodu w czasie rzeczywistym w różnych sieciach społecznościowych.

Wyglądać: Dlaczego w WhatsApp jest czarna dziura i kiedy trzeba jej użyć?

jak pamiętasz, WhatsApp Obecnie ma ponad 3000 emotikonów w następujących kategoriach: emotikony, ludzie, zwierzęta, przyroda, jedzenie i napoje, aktywności, wycieczki, miejsca, rzeczy, symbole i wreszcie flagi. W drugiej sekcji, o której właśnie wspomnieliśmy, znajduje się ikona „krople”. Chcesz wiedzieć, co to znaczy? Wyjaśnimy to poniżej, aby się nie pomylić.

Co to znaczy

Symbol, o którym mowa, jest nazwany przez WhatsApp Jako „krople potu” pojawia się jako trzy niebieskie kropelki rozrzucone głównie w prawo, chociaż inne platformy prezentują tylko dwie krople w przeciwnym kierunku. Jak sama nazwa wskazuje, jest używany do reprezentowania rasy osoby, komiksów lub postaci z kreskówek, tak jakby ciężko pracowali lub byli zdenerwowani. .

Ponadto, jeśli uważasz, że chodzi o czyjeś płyny seksualne, masz rację, ponieważ jest on również przenoszony, gdy rozmawiasz z kimś na tematy seksualne. Możesz również dołączyć go do dowolnego rodzaju płynu.

READ  WhatsApp ma teraz nową funkcję, która chroni Cię w grupach i przed kimkolwiek

Znany jest również jako

  • Głupie gadanie.
  • rozpryskiwana woda
  • Symbol rozchlapywania potu.
Emoji ze łzami na twarzy (zdjęcie: Emojipedia).

Czy wiesz, że zostanie wydany nowy pakiet emoji? Zalecamy kliknąć Możesz więc zobaczyć, jakich nowych emotikonów będziesz używać we wrześniu przyszłego roku. Wśród nich są „Ciężarny mężczyzna”, „Przygryzanie ust”, „Ręce, które tworzą serce” i wiele innych.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.