27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp: co oznaczają błyszczące emotikony i kiedy je udostępniać | Znaczenie blasku | Aplikacje | Smartfon | Telefony komórkowe | nnda nnni | ZABAWA SPORTOWA

Jest to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych dla smartfony, gdzie wysyłane i odbierane są wiadomości, a także zdjęcia, filmy, audio, notatki głosowe, dokumenty, lokalizacje, kontakty i gify, załączniki, oprócz połączeń i rozmów wideo, między innymi. Chociaż w tym tygodniu odnotowała największy spadek w swojej historii, aplikacja nadal jest ulubioną wśród użytkowników.

Ale nie tylko to, platforma firmy Facebook oferuje również szereg korzyści podczas wysyłania zdjęć i filmów, ponieważ znikają, gdy tylko odbiorca je zobaczy. To narzędzie jest znane jako Tylko raz, chociaż oczekuje się, że metoda będzie również pokazywana w wiadomościach , coś bardzo podobnego do tymczasowego trybu Instagrama.

Więcej informacji | WhatsApp: co oznacza twarz z dynią i kiedy jest używana

W najnowszej aktualizacji , Dodano nową aplikację Są dość ciekawi nie tylko ze względu na swój kształt, ale także ze względu na dużą liczbę gestów, które każdy z nich wykonuje. Wśród najnowszych znajdują się emotikony ciężarnych mężczyzn, stopiona lub zarysowana twarz, szklanka z rozlaną wodą, a także przedmioty, zwierzęta, zawody, żółte twarze i wiele innych.

W ostatnich dniach wiele osób szukało prawdziwego znaczenia emotikonów flash. Kiedy powinniśmy go używać? ? Tutaj powiemy ci wszystko, abyś nie pomylił się w przyszłości.

Co oznacza flash emoji na WhatsApp?

Dekoracyjny zestaw gwiazdek? Aby poznać wszystkie szczegóły, powinieneś wiedzieć, że emotikony, które zostały dodane do Są one generowane co roku przez Unicode, stronę internetową, która po długim procesie ogląda i wybiera, czy któryś z symboli pójdzie, czy nie.

Ten emotikon jest następnie przesyłany do , strona odpowiedzialna za wyjaśnienie wszystkich symboli na całym świecie jeden po drugim, w tym flag, kształtów geometrycznych, tonu serca itp.

Musujące emotikony na WhatsApp. (Zdjęcie: Emojipedia)

Dlatego dzisiaj wyjaśnimy, czym są flashowe emoji . Źródło wskazuje, że ten emoji jest powszechnie używany Oznacza różne pozytywne uczuciaW tym miłość, szczęście, piękno, wdzięczność, podekscytowanie, nowość i czystość.

blask, jak wiadomo w języku angielskim, jest zatwierdzony jako część W 2010 roku i oprócz w 2015 roku.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected] Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

READ  10 telefonów Xiaomi, na których można już zainstalować MIUI 12.5 Enhanced