2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Weź głęboki oddech, zanim zobaczysz nastoletnią Laurę J jako kierowcę

Laura C. stać się jednym Ulubione złącza meksykańskiej telewizjiok dzięki Atrakcyjność, piękno i talent Zakochaj się w gustach publiczności. Jego pasja do mediów Zaczęło się od bardzo młodego wiekuwięc zadebiutował jako prezenterkiedy byłem nastolatkiem, Sama dzieliła dom z Monterrey Zdjęcia z tego etapu jego życia Więc tutaj podajemy, jak wyglądał, gdy był młodszy.

Maria Sonia Laura Gonzalez Martinez, Prawdziwe imię kierowcy radość przyjdź, Urodził się w Monterrey, Nuevo Leon, 28 czerwca 1985 roku. B ma tylko 13 lat zrób to pierwszy Wygląd telewizoraOd tego momentu rozpoczął swoją pełną sukcesów karierę jako Reporter rozrywkowy, nadawca i nadawcaco wskazuje, że jest profesjonalistką w branży szkoleniowej.

Laura G jest wieloaspektowym IG @lauragii

Tak wyglądała Laura J jako nastolatka

Według jego biografii zachowanie pojawiło się po raz pierwszy w serialu „Ben Chavos” z Monterey Azteca TV. W audycji pokazała swój talent reporterski, co potwierdza zdjęcie, na którym można zobaczyć Laura przeprowadza wywiady z grupą młodych ludzi. Przesłane zdjęcie przedstawia nastolatka noszenie koszuli z hasłami Stacja telewizyjna Agosco Nosi mikrofon do wykonywania swojego zawodu.

Animowana pocztówka została udostępniona przez rodowitego Monterrey, Nuevo Leon, w 2020 roku, w trakcie obchodów święta. 27 lat w telewizji Aztec. W tym poście Laura skorzystała z okazji, by opowiedzieć jej o swoim doświadczeniu jako członka firmy i podziękowała jej za możliwość, jaką miała odkąd była bardzo młoda, dając jej umiejętności, by być tam, gdzie jest teraz.

Laura G rozpoczęła karierę jako nastolatka w IG @lauragii

Laura G zestalona w Azteca

pomimo Aztec TVUtorując jej drogę do wejścia w świat coachingu, pochodząca z Monterey kontynuowała swoją drogę w innych firmach, takich jak Multimedialnegdzie był częścią „TvTu” i „La Hora G”, jak również w Telewizaw którym Popularność wzrosła doBędzie reporterem „Hoy” i „Najpierw wiadomości”, Program, który musiał opuścić z powodu kontrowersyjnego źródła z dziennikarzem Laureat Carlosa de Mola.

Jednak było?Sobota’, projekt, w którym brały udział kamery Omar Chaparro i Cecilia GallianoZademonstrowała swoje umiejętności jako zabawny gospodarz. Mimo wielkiego sukcesu, Laura C. Opuścił szeregi biznesmena stacji telewizyjnej Emilio Azcaraga, aby do niego wrócić Telewizja „Twój dom” AztecaW którym powiedział, że znalazł rodzinę radość przyjdź, Poranek należy do niego od 2019 roku i Urzekła go również znajomość mody i trendów.

Rodzina znaleziona na VLA IGvengalaalegria

Czytaj:

Laura G paraliżuje sieć czystym wyglądem, który podkreśla jej osobowość | Zdjęcie

Laura G: Kim jest mąż gospodarza VLA i czym się zajmuje?

Laura J. przyznaje, że „Sabadazo” skończy się z powodu wieku Shabaro | wideo

READ  Camila Sodi kaleczy siatkę w obcisłym kostiumie kąpielowym