5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wewnątrz zdrowego zespołu

Pomimo upadku w drugiej grze z rzędu w oktagonie, Gerardo Martino Zapisane miejsce dostawy we wtorek wieczorem w Edmonton; Miał jednak świadomość, że zielona drużyna nie jest w najlepszej formie, a to z powodu pandemii.

Trener reprezentacji powiedział po upadku przed Kanada. „Czasami musimy przegrywać mecze z powodu większej liczby błędów z naszej strony (w ataku i obronie) niż sukcesów rywala. Brakowało nam głębi.

„Bilans epidemii jest tutaj sferyczną porażką, nie jesteśmy lepsi w 2019 roku. Przerwa nas zabolała, ale nie osiągnęliśmy poziomu z tego roku (2019)” – powiedział. jąkanie się.

Wspieraj swoich zaufanych mężczyzn

Gerardo Martino Wielokrotnie mówił, że podstawa jego wyboru nie została naruszona, niezależnie od okoliczności. Zostało to udowodnione i tym samym potwierdzone po przegranej z Kanada O zielonym liderze Hectorze Herrerze.

„Dla mnie Herrera Mało gra w Atleti, a dziś był naszym najlepszym zawodnikiem, czasami to (rytm gry) odbija się na innych nie tak bardzo, są zawodnicy tak zhierarchizowani, że mimo braku gry w swoich zespołach nie możemy obejść się bez nich ”, wyjaśnił dorosły trener Argentyny. Ma 58 lat.

Możesz być również zainteresowany: Luis Perez o Marcelo Flores: „Szkoda, że ​​nie miał szansy na TRI MAYOR”

Corona i Jimenez są w stanie złości

READ  Jorge Vergara może kupić Manchester United