22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

West Ham oszacował już cenę za Edsona Alvareza przed potencjalnym odejściem do Manchesteru United

West Ham oszacował już cenę za Edsona Alvareza przed potencjalnym odejściem do Manchesteru United

Kilka godzin po pierwszym pojawieniu się Reprezentacja Meksyku w Copa America 2024, Edson Alvarez Jego przyszłość wciąż wisi w powietrzu. I informują kogo Anglia Który Manchesteru United Interesuje mnie to, więc zespół West Hamu United Wyznaczył już cenę za swoje potencjalne odejście.

the Młotki Nie chcą sprzedawać drużyny młodzieżowej AmerykaJednak po zrobieniu wrażenia w swoim pierwszym sezonie w Premier LeagueJest wiele drużyn, które mają Meksykanina na swoim radarze. Jeden z nich jest czerwone Diabłyzespół, który wygrał Puchar Anglii Ostatni sezon.

pomimo West Ham Jest rozważane ’El MaszynaDodał: „Ważny zawodnik nie zamkną mu drzwi do opuszczenia klubu na przyszły sezon”. Declana Rice’a W bardzo krótkim czasie dał się poznać jako ostoja drużyny w środku pola.

Z tego powodu Młotki Nie chcą pozwolić Meksykaninowi odejść, chyba że zespół, który chce go pozyskać, osiągnie ustaloną cenę. Biorąc pod uwagę znaczenie zawodnika w nadchodzącym sezonie i zainteresowanie, jakie okazał, West Ham dostosowuje Edsona Liczba, która może być historyczna dla meksykańskiego piłkarza.

Według Floriana Plettenbergadziennikarz Niebiańskie sporty, Młotki Za prawa federalne będą żądać od 60 do 80 mln euro Edsona Alvareza. Więc jeśli Manchesteru United Gdyby chciał pozyskać Meksykanina, musieliby zapłacić ponad 50 milionów funtów.

Warto zaznaczyć, że nadal nie ma na to oficjalnej oferty Manchester United do West Ham za Edsona. Podobnie ten potencjalny transfer byłby otwarty tylko wtedy, gdyby tak się stało Casemiro Wyjście z czerwone Diabły Na następną kampanię.

Możesz być także zainteresowany: Puchar Europy: Jakie rekordy w turnieju ma Cristiano Ronaldo?

READ  Lainez przybywa do Monterrey i wyjawia, dlaczego wybrał TigresMediotiotiempo