1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WellbeinWellbeing 360°, Międzynarodowa Konferencja w poszukiwaniu dobrego samopoczucia: Rosalinda Ballesteros

Coś bardzo ważnego z indeksu dla lepszego życia, od Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwojujest to, że okazuje się, że im większy dobrobyt w społeczeństwie, tym większy udział obywateli w życiu społecznym. To jest coś niesamowitego i motywuje nas do przedstawiania ludziom myślenia o tym, jak możemy zmienić nasze spojrzenie na życie.

Jak wyjaśnimy, co dzieje się w naszym życiu. Dlatego chcemy udostępnić te narzędzia wszystkim”.

Rosalind Ballesteros, szef Instytut zintegrowanych nauk o dobrostanie Z Tech MilleniumWyjaśnij powyższe w celu realizacji wydarzenia Luksus 360 stopniktóry odbędzie się w dniach 17-20 października, w formacie mieszanym, jednocześnie w Mexico City i Monterrey.

Życie jest warte życia, to nasza dewiza. To właśnie traktujemy jako definicję luksusu. Dwadzieścia pięć lat temu psycholog Martin Seligman szukał warunków, dzięki którym warto żyć. Dziesięć lat temu w Institute for the Science of Integrated Wellbeing zaczęliśmy badać i komunikować, że życie jest zbyt krótkie, aby cieszyć się nim, z wyjątkiem weekendów”.

Wellbeing 360° to sympozjum, na którym eksperci z 50 krajów zabiorą głos w środowisku akademickim i empirycznym nad szczęściem i niezbędnym wprowadzeniem go w życie ludzi.

Rosalinda Ballesteros wyjaśniła, że ​​konferencja skierowana jest do wszystkich słuchaczy, w szczególności do: społeczność studenckaBył to jeden z sektorów najbardziej dotkniętych epidemią.

Dodał, że dotyczy ich wyłącznie przerwanie interakcji między uczniami i zakłócenie dynamiki szkoły.

Wykazano, że uczeń, który doświadcza problemów emocjonalnych, ma lub rozwinie zdolność uczenia się z trudnością; Zbadaliśmy to po pandemii, dzieci, które bały się spotykać z chłopcami w obawie przed infekcją czy młodzież, która stała się aspołeczna, stąd znaczenie tego typu spotkań, które ma na celu dostarczenie narzędzia opartego na wiedzy specjalistów i doniesień światowych na dobre samopoczucie i szczęście”.

Mówiąc o znaczeniu dobrego samopoczucia 360 stopni, Rosalinda Ballesteros powiedziała, że ​​prelegenci reprezentują kaskadę wiedzy akademickiej, która może bezpłatnie dotrzeć do dziesiątek tysięcy zainteresowanych osób.

Naukowiec dodał, że tego rodzaju narzędzia dostarczane przez ekspertów zwiększają wskaźniki dobrego samopoczucia, jak lepiej żyć razem, tworzyć sieci wsparcia, doświadczać więcej pozytywnych emocji, pozytywnego przywództwa i relacji z innymi.

Rosalinda Ballesteros powiedziała, że ​​edukacja dla szczęścia nie jest uwzględniona w programach nauczania szkół podstawowych i średnich, ani na poziomach szkolnictwa wyższego.

Wzrósł poziom lęku wśród uczniów i nie możemy tego ignorować w podejmowanych przez nas decyzjach. Dziś mamy wiele możliwości do wyboru i powinniśmy skupić się na tym, co daje nam więcej szczęścia, a nie generowaniu frustracji, co zdarza się wielokrotnie”.

Wśród 50 prelegentów udostępniamy: Kelly McGonigalpsycholog zdrowia i profesor na Uniwersytecie Stanforda, najbardziej znana ze swojej „pomocy naukowej”.

Ludzie są narażeni na wpływy psychiczne, dlatego powinniśmy również wziąć pod uwagę dobre samopoczucie w pracy, w której spędzamy większość naszego życia. jedna osoba. Nie możemy powiedzieć, że jestem Rosalinda i pracuję tutaj, a w domu jestem kimś innym”.

Między innymi wezmą udział Robert E. QuinnMargaret Elliott Tracy Kolegiata emerytowana na Uniwersytecie Michigan i Ross School of Business. Jego badania i pisanie koncentrują się na celu, przywództwie, kulturze i zmianie.

READ  Dla Jose Antonio wystarczy ćwiczyć i medytować

Karen Reich Dyrektor programów szkoleniowych w Centrum Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie Pensylwanii.

Timothy Sharpświatowego lidera w dziedzinie psychologii pozytywnej (znanego również jako Dr. Happy).

Wellbeing 360° będzie realizowany poprzez wykłady z ekspertami w dziedzinie wellbeingu; Tematami przewodnimi są edukacja, rodzina, wspólnoty i dobrostan osobisty. Wydarzenie można śledzić online po rejestracji.

Dostęp będzie bezpłatny na adres https://wellbeing360.mx/