3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wegetarianin odkrywa na bilecie przezwisko, które nadał mu kelner, i reakcja jest zaskakująca

Ludzie, którzy jedzą jedzenie wegetariański Nie zawsze w menu lokali gastronomicznych znajdują dania odpowiednie dla ich diety. Czasami jednak pojawia się menu wegetariańskie, celiakiczne lub wegetariańskie, a czasami te same miejsca próbują dostosować swoje propozycje.

Przeczytaj także TikTok: Kasjer Oxxo wpada w panikę z klientem w środku ranka i robi się wirusowo

Są kelnerzy, którzy są bardziej przychylni niż inni, ale to, co nigdy się nie zdarza, to ekspresja na bilecie tak samo widoczna, jak dla kogoś. Bilet stał się wirusowy Świergot Po pierwsze, reakcje były różnego rodzaju, za i przeciw temu, co się stało.

O czym świadczy paragon, który stał się wirusowy Świergot Osiągnął ponad 3,7 mln wyświetleń i przekroczył 45,7 tys. „lajków”, a podobno jedno z zamówionych dań było „bezmięsne na pajacyki”. Oczywiście takie stwierdzenie nie umknęło uwadze internautów.

Przeczytaj także WIDEO: Przestraszony szczeniak w kostiumie gigantycznego kota Jareda Leto na Met Gala 2023

Ponadto osoby, które zamawiały dania, krytykowały to, co trafiało na ich stoły i że to też się roznosiło Świergot. Wskazali, że zamówiony przez nich makaron to pieczarki z serem bez mięsa, ale tego dania nie było w menu i dostali makaron z pomidorami. Narzekali, ponieważ próbowali obciążyć nas ceną za danie, które pierwotnie zamówili.

użytkownicy Świergot Opowiadali o swoich doświadczeniach w lokalach gastronomicznych i różnie reagowali na posiadanie przezwiska na bilecie. „Zastanawiam się, dlaczego klientka nie zwróciła talerza, kiedy został jej przedstawiony, a ona narzeka po zjedzeniu i zapłaceniu za to znakiem„ przecinek … ”- napisał jeden z użytkowników. Metoda eliminacji, a ja nie „nie wiem, ile składników, ponieważ senoretycy tego nie lubią” – dodała.