6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według ekspertów lek zapobiegawczy, o którym mówi Chris Hemsworth, wkrótce będzie stosowany u wszystkich noworodków

aktor Chrisa Hemswortha Postanowił zakończyć karierę aktorską po odkryciu, że ma dla niego gen 10 razy bardziej narażone na rozwój choroby Alzheimera. Jego dziadek cierpi na chorobę, a tłumacz odziedziczył ten gen po rodzicach.

z Twoją reklamą, Mąż Elsy Pataky Otworzyłem dyskusję nt Diagnostyka zapobiegawcza. Anioł Durantz Lider medycyny prewencyjnej dla zdrowego starzenia się. Świadczy to o tym, że dziś istnieją standardy przeprowadzania tego typu badań. W przypadku choroby Alzheimera robi się to, jeśli masz krewnego pierwszego stopnia z tą chorobą w wieku poniżej 60 lat. Nie oznacza to, że w dziedzinie medycyny prewencyjnej są ludzie z genotypami wszelkiego rodzaju: nowotwór lub choroby układu krążenia.

w tego typu studiach Przeanalizowano ponad 900 genów. Jeśli osoba jest nosicielem zmienionego genu Podejmowane są działania zapobiegawcze w celu ograniczenia rozwoju choroby.

Jesteś taki zaskoczony Hemsworth powiedział, że będzie pracował mniej Ponieważ wydaje się być osobą o dobrym zdrowiu i dobrym stylu życia. Wskazuje, że według niektórych artykułów napisanych przez neurologa z Kalifornii, wyjaśniających protokół odwracania osłabienia funkcji neurokognitywnych u pacjentów z chorobą Alzheimera. Zalecenia te obejmują zdrowy styl życia: dietę, ćwiczenia fizyczne, unikanie toksycznych nawyków, przyjmowanie dodatkowych suplementów lub dodatkowe ćwiczenia.

Szacuje się, że 8% populacji ma jakiś możliwy do zastosowania wariant genetyczny

Odsetek populacji, która ma jakiś możliwy do zastosowania wariant genetyczny, wynosi 8%, co oznacza, że ​​można coś zrobić, aby temu zapobiec. Tego typu testy są drogie, ale uważa, że ​​są coraz tańsze Będzie stosowany przy narodzinach wszystkich dzieci jako dokładny lek.

Jest brany pod uwagę w przypadku wykrycia chorób Nie można temu zapobiec, aby nie poinformować pacjenta. „Przeczytanie całej książki o genomie to coś, co moim zdaniem zostanie zrobione praktycznie na całym świecie w przyszłości”.

READ  Zorganizują targi zdrowia i dobrego samopoczucia z okazji Dnia Kobiet - El Heraldo de Juárez