19 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według AI tak wyglądałaby nauczycielka Ranmy ½ Happosai w prawdziwym życiu – Teach Me About Science

Według AI tak wyglądałaby nauczycielka Ranmy ½ Happosai w prawdziwym życiu – Teach Me About Science

Kredyty obrazkowe: Vecteezy | tapety wirowe | Naucz mnie nauki

Sztuczna inteligencja nie przestaje nas zaskakiwać hiperrealistycznymi przedstawieniami wielu naszych ulubionych postaci, czy to z anime, komiksów, czy nawet gier wideo. Pozostawiając nam wyobraźnię niekończących się pomysłów na to, jak te postacie wyglądałyby, z unikalnymi detalami, dobrze kontrastującymi kolorami, nie tracąc z oczu poziomu szczegółowości, który można zaobserwować w jasności oczu, fakturze ich ubrań, a nawet fale. Z twoich butów. Ten poziom szczegółowości można zobaczyć na poniższym hiperrealistycznym obrazie wygenerowanym przez sztuczną inteligencję, przedstawiającym jedną z najbardziej problematycznych i kontrowersyjnych postaci w anime, pana Happosai z Ranma ½.

Ranma ½ to anime, które było bardzo popularne w latach 90. i w nawiązaniu do mangi w 1989. Jednak nie wszystko w przypadku tego anime szło gładko, gdyż na początku emisji w telewizji miało ono tylko 18 rozdziałów, z niską oglądalnością . . Praca została jednak zmodyfikowana w inny sposób i sytuacja uległa zmianie na lepsze, gdyż jej łączna liczba osiągnęła 161 rozdziałów. Uwaga, spoiler! Jeśli podoba Ci się to niesamowite anime lub jeśli jest ono w Twoich planach, czytaj dalej. Anime Ranma ½ spotkało się z dużym przyjęciem w swojej drugiej edycji, ale niestety ostatecznie nie wiedziało, jak utrzymać ten poziom widowni i wywołało straszliwe niezadowolenie wśród fanów, ponieważ zakończenie pozostawia słodko-gorzki posmak, ponieważ można powiedzieć, że oni powinien był zaoferować więcej, ale zdecydowali się na Ending Ranma ½ w sposób, który przekonał niewielu.

Jednak w czasach świetności tego anime wiele osób było przyklejonych do małego ekranu w swoim salonie lub sypialni, a w przypadku Ameryki Łacińskiej, a zwłaszcza w Meksyku, Ranma ½ spotkała się z doskonałym przyjęciem przez meksykańską publiczność. W tamtym czasie udało mu się konkurować w telewizji z innymi świetnymi anime, które były emitowane, takimi jak Dragon Ball Z czy Knights of the Zodiac. Choć można było powiedzieć, że Ranma ½ mogła budzić w tamtym czasie kontrowersje, to wtedy jedyną rzeczą, która cię interesowała, była dobra zabawa popołudniu po powrocie ze szkoły.

READ  Czy uśmiech, nawet wymuszony, może podnieść na duchu?

Popularność Ranmy ½ była wówczas tak wielka, że ​​zorganizowano wydarzenie na żywo. Ten specjalny i wyjątkowy odcinek został wyemitowany w 2011 roku w sieci telewizyjnej Nippon (NTV) i był emitowany w bloku „Piątkowy Super Prime tTmeslot.” „Ranma ½: ​​Specjalny program na żywo”. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądał zwiastun tego rozdziału, zostawiamy ci to połączenie.

Widzisz, Ranma ½ była świetna i nie byłaby, gdyby nie te wszystkie towarzyskie i kontrowersyjne postacie. A co z panem Happosai, postacią, która zawsze wpędzała Ranmę, a nawet Akane w kłopoty, ale ona szanowała tytuł nauczyciela, ponieważ był postacią z dużą wiedzą na temat sztuk walki i jako ninja zawsze wiedział, jak uciec ją, bo wiedziałeś, jak uciec od nich wszystkich.

Zobaczmy więc, jak według sztucznej inteligencji wyglądałby mistrz Ranmy ½, Happosai.

Źródło obrazu: TikTokmundo_geek_

Tak jak powiedzieliśmy na początku, wizualizacje AI są tak realistyczne, że pozostawiają oczy szeroko otwarte i mogłeś spodziewać się czegoś innego z przymrużeniem oka, ale pamiętaj, że rzeczywistość zawsze przewyższa wyobraźnię.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.